Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/401 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 6/55 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7334 болып тіркелдіы
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7015 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 228 212 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 208 903 мың теңге;
2) шығындар – 228 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 мың теңге.";
1-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-1. Явленка ауылдық округі бюджетінің шығындарында қаржылық жылдың басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен, 2020 қаржылық жылда республикалық бюджеттен 0,1 мың теңге сомада, облыстық бюджеттен 0,1 мың теңге сомада, аудандық бюджеттен 41,8 мың теңге сомада бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года 58/401 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 6/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7334
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/401 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7015) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 228 212 тысяч тенге:
налоговые поступления - 19 309 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 208 903 тысяч тенге;
2) затраты – 228 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 179 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 179 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в расходах бюджета Явленского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2020 финансовом году из республиканского бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 41,8 тысяч тенге, согласно приложению 4.";

1-3 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-3. Явленка ауылдық округі бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 137 мың теңге сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Облыстық бюджеттен 2021 жылға нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Явленка ауылының көше жарығының ағымдағы жөндеулеріне;
Явленка ауылының кентішілік жолдарының ағымдағы жөндеулеріне;
Явленка ауылының кентішілік жолдарының орташа жөндеулеріне.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
ауданның жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шараларды өткізуге;
жолдардың ағымдағы күтулеріне;
Явленка ауылын абаттандыруға;
рұқсат етілмеген қоқыстарды жоюға;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде Явленка ауылын абаттандыру сұрағын шешу үшін іс-шараларды жүзеге асыруға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес 4 - қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы П. Гольцер
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының хатшысы А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

дополнить пунктом 1-3 следующего содержания:
"1-3. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 137 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Явленка;
на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в селе Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Явленка.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе:
на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа района на неотложные мероприятия;
на текущее содержание дорог;
на благоустройство села Явленка;
на ликвидацию несанкционированных свалок;
на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства села Явленка в рамках реализации Государственной программы развития регионов до 2025 года.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области П. Гольцер
секретарь маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области А. Бектасова
Приложение 1 к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области