Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 4/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 7392 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Жамбыл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 20/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4637 болып тіркелген);
2) Жамбыл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 мамырдағы № 22/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4760 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы В. Волков
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Л. Топорова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2021 года № 4/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 марта 2021 года № 7392
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 20 марта 2018 года № 20/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4637);
2) решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 30 мая 2018 года № 22/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4760).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Жамбылского района В. Волков
Секретарь маслихата Жамбылского района Л. Топорова