2021 жылғы 14 шілдедегі
№ 268 қаулысына
2-қосымша
Тайынша ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы "Тайынша ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарының депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды айқындау туралы" №27 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3612 тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы "Тайынша ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына үміткерлердің таңдаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды айқындау туралы" №182 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4199 тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы аумағының ауылдық округтері мен Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" №75 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4607 тіркелген).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" №165 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5400 тіркелген).

от 14 июля 2021 года
№ 268
Перечень утративших силу постановлений акимата Тайыншинского района
1. Постановление акиматаТайыншинского района Северо-Казахстанского области от 2 февраля 2016 года №27 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3612).
2. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанского области от 26 мая 2017 года №182 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на территории Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4199).
3. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 марта 2018 года №75 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607).
4. Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2019 года №165 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений для проведения встреч с избирателями для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5400).