Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 3/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 7290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі – Кодекс) 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жер салығының мөлшерлемелері Кодекстің 505, 506-баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызға арттырылсын.
Осы тармақтың ережелері Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Асанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Асанова

О внесении изменения в решение Тимирязевского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 21/6 "О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2021 года № 3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2021 года № 7290
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее – Кодекс), статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области" от 12 марта 2018 года № 21/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4619) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505, 506 Кодекса.
Положение настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А. Асанова
Секретарь районного маслихата А. Асанова