Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/12 "Ақан-Барақ ауылы елді мекенінің шекарасын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 14 қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 1/12 бірлескен қаулысы мен шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 7105 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/12 "Ақан-Барақ ауылы елді мекенінің шекарасын өзгерту туралы" шешіміне (2010 жылғы 12 ақпанда аудандық "Парыз", "Новатор" газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-94 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің барлық мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімінің мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы бірлескен әкімдік қаулысы мен мәслихат шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Р. Смагулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
С. Окунев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
О. Амрин

О внесении изменений в совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 283 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 20/12 "Об изменении границ населенного пункта села Акан-Барак"
Совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 января 2021 года № 14 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2021 года № 1/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 января 2021 года № 7105
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 283 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 20/12 "Об изменении границ населенного пункта села Акан-Барак" (опубликовано 12 февраля 2010 года в районных газетах "Парыз", "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-94) следующие изменения:
по всему тексту совместного постановления акимата и решения маслихата на казахском языке слово "селолық" заменить сооответственно словом "ауылдық";
текст совместного постановления акимата и решения маслихата на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Р. Смагулов
Председатель сессии маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
С. Окунев
Секретарь маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин