Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы № 12 "Шал ақын ауданы Аютас селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстіқ Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 7089 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Аютас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас селолық округі әкімінің "Шал ақын ауданы Аютас селолық округі елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" 2010 жылғы 8 қазандағы № 12 шешіміне ( 2010 жылдың 5 қарашасында "Новатор" және "Парыз" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-113 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Таласбаев

"О внесении изменений в решение акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года №12 "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Аютасского сельского округа района Шал акына"
Решение акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2021 года № 7089
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аютасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Аютасского сельского округа района Шал акына" от 8 октября 2010 года № 12 (опубликовано в районных газетах "Парыз" и "Новатор" от 5 ноября 2010 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-113 ) следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
реквизиты и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Таласбаев