Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 шілдедегі №4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25591 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 21-34/460 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің Кеңес ауылының, "Агро Кеңес" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің, "Байдалин" жеке кәсіпкердің және "Әмірхан" фермер қожалығының аумақтарында белгіленген, ірі қара малдың бруцеллез ошағын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты, шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 15 шілдедегі №4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №6452 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жанажол ауылдық округінің әкімі С. Естаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 июля 2020 года №4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25591
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 28 сентября 2021 года №21-34/460, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кенес, товарищества с ограниченной ответственностью "Агро Кенес", индивидуального предпринимателя "Байдалин" и фермерского хозяйства "Амирхан" Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 июля 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6452).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанажолского сельского округа С. Естаев