Шектеу іс-шараларын тоқтату және Зинеден ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Зинеден ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 шілдедегі № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 шілдеде № 23573 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 10-10/125 ұсынысы негізінде Зинеден ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зинеден ауылдық округі, Зинеден ауылы, Ынтымақ көшесі, 18 үй Г. Умбеткалиев ауласында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зинеден ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4943 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Атырау облысы Исатай ауданы Зинеден ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Исатай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зинеден ауылдық
округінің әкімі
М. Қайратова

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Зинеденского сельского округа от 27 апреля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Зинеденского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 15 июля 2021 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2021 года № 23573
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 21 июня 2021 года № 10-10/125, аким Зинеденского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия во дворе Г. Умбеткалиева, улица Ынтымак, дом 18, село Зинеден, Зинеденского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием бруцеллез.
2. Признать утратившим силу решения акима Зинеденского сельского округа от 27 апреля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4943).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Зинеденского сельского округа Исатайского района Атырауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в министерстве Юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Исатайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Зинеденского
сельского округа
М. Қайратова