Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 315-V "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 15-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 4921 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты кезекті II сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 315-V "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын айқындау тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 санымен тіркелген, "Дендер" газетінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің кіріспе бөліктегі (кіріспедегі) "және Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 санымен тіркелді) деген сөздер алынып тасталсын;
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасындағы орыс тіліндегі мәтінде "одному из родителей" деген сөздер "родителям" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
2) тармақшасындағы "Атырау облыстық білім беру басқармасы" деген сөздер "Атырау облысы Білім беру басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат, жастар ісі, білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Доспаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Карашина
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров

О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 25 ноября 2015 года № 315-V "Об определении порядка и установлении размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 марта 2021 года № 15-VІI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 апреля 2021 года № 4921
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на очередной II сессии Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 25 ноября 2015 года № 315-V "Об определении порядка и установлении размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3378, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Дендер") следующие изменения:
1) во вступительной части (преамбуле) указанного решение слова "и Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342)" исключить;
2) в пункте 2:
подпункта 1) текст на государственном языке не изменяется, в тексте на русском языке слова "одному из родителей" заменить словом "родителям";
подпункта 2) слова "Атырауское областное управление образования" заменить словами "Управление образования Атырауской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, по делам молодежи, образования, культуры, здравоохранения (А. Доспаева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Карашина
Секретарь маслихата Б. Сапаров