Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 139 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 6016 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 10 наурыздағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 10.03.2021 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына және Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 139 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5659 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 26 маусымда жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы "706125,0 мың теңге" деген сандар "526822,0 мың теңге" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
А.Ш. Жетпісбай
Ә.Е. Тұрғымбеков
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
А.С. Сәбитов
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 139 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы "___"_____________№_____ қаулысына

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 18 июня 2020 года № 139 "Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Туркестанской области от 8 января 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 января 2021 года № 6016. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 10 марта 2021 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 10.03.2021 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 18 июня 2020 года № "Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5659, опубликовано 26 июня 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению цифры "706125,0 тысяч тенге" заменить цифрами "526822,0 тысяч тенге".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Жетписбай А.Ш.
Тургумбеков А.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Сабитов А.С.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата Туркестанской области от "___"____________ 2020 года №____ "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 18 июня 2020 года № 139 "Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства"