"Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 217 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 94 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 6 сәуірде № 6150 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 217 "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3266 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативі" қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
А.Ш. Жетпісбай
Ә.Е. Тұрғымбеков
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
А.С. Сабитов
Ұ.Қ. Тәжібаев
Қ.А. Қайыпбек
А.Б. Тасыбаев
"Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 217 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы "_____"___________ №______ қаулысына
Түркістан облысы әкімдігінің
2021 жылғы "6" сәуірдегі
№ 94 қаулысына
қосымша
Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативі
Сатып алынған сүт үшін, теңге/литр
Сары май өндіру үшін
Қатты ірімшік өндіру үшін
33
30

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 217 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции"
Постановление акимата Туркестанской области от 6 апреля 2021 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 апреля 2021 года № 6150
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 217 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3266, опубликовано 30 июля 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующее изменение:
приложение "Норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукций" к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаев У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Жетпісбай А.Ш.
Тургумбеков А.Е
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Сабитов А.С.
Тажибаев У.К.
Кайыпбек К.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата области от "______" __________ 2021 года №______ "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 217 "Об утверждений норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукций"
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "6" апреля 2021 года
№ 94
Норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукций
На закуп молока, тенге/литр
Для производство сливочного масла
Для производство сыра твердого
33
30