Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 4 қарашадағы № 253 "Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 1 шілдедегі № 147 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23421 болып тіркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 4 шілдедегі № 136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 04.07.2024 № 136 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 4 қарашадағы № 253 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5240 болып тiркелген) өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың Қағидаларында:
31-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. Қарыз беру үшін кәсіпкерлік субъектілерін Комиссия кәсіпкерлік субъектілеріне қойылатын мынадай талаптарға (өлшемшарттарға) сәйкес айқындайды:
1) кепілдікке қойылатын мүліктің немесе банк кепілдігінің болуы;
2) өтінімді қарау кезінде банкроттық немесе тарату сатысында болмауы;
3) өтінімді қарау кезінде жосықсыз өнім берушілер тізілімінде болмауы.".
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 4 ноября 2019 года № 253 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 1 июля 2021 года № 147. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23421. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 4 июля 2024 года № 136
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 04.07.2024 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 4 ноября 2019 года № 253 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5240) следующее изменение:
в Правилах реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Субъект предпринимательства для выдачи займа определяется Комиссией в соответствии с требованиями (критериями) к субъектам предпринимательства:
1) наличие залогового имущества или банковской гарантии;
2) на момент рассмотрения заявки не находится на стадии банкротства или ликвидации;
3) на момент рассмотрения заявки не находится в реестре недобросовестных поставщиков.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев