"Оңтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/194-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/142-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25951 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/194-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4253 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев

О признании утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года № 15/194-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Южно-Казахстанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/142-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25951
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года № 15/194-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4253)
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев