Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/136-VII бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 293 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26540 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 және 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2073 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы";
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасында:
"
1
Шымкент қаласы
1275
"
деген жолы алынып тасталсын;
қосымшаның орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімін оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысының және Түркістан облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы К. Балабиев

О внесении изменений в совместное постановление Южно-Казахстанского областного акимата от 15 марта 2012 года № 90 и решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2012 года № 2/16-V "Об установлении базовых ставок платы за земельныеучастки при их предоставлении в частную собственность по Южно-Казахстанской области"
Совместные решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/136-VII и постановление акимата Туркестанской области от 30 декабря 2021 года № 293. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26540
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление Южно-Казахстанского областного акимата и решение Южно-Казахстанского областного маслихата "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Южно-Казахстанской области" от 15 марта 2012 года № 90 и от 24 февраля 2012 года № 2/16-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2073) следующие изменения:
заголовок указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Туркестанской области";
в приложении указанного совместного постановления и решения:
строку "
1
Город Шымкент
1275
" исключить;
по всему тексту приложения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", текст на казахском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Туркестанской области и решения Туркестанского областного маслихата возложить на заместителя акима Туркестанской области Тажибаева У.К.
4. Настоящее совместное постановление акимата Туркестанской области и решение Туркестанского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
Секретарь Туркестанского областного маслихата К. Балабиев