Ауылдық жерде жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларына ұсынылатын сұранысқа ие мамандардың лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 31 наурыздағы № 190 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 1 сәуірде № 6134 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 1 тамыздағы № 473 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 01.08.2022 № 473 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении перечня должностей специальностей, востребованных для предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акима поселка, сельского округа, прибывшим для работы и проживания в сельскую местность
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 31 марта 2021 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 апреля 2021 года № 6134. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 1 августа 2022 года № 473
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 01.08.2022 № 473 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 72 бұйрығымен бекітілген "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" қағидаларының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1043 "Денсаулық сақтау жүйесінің кейбір салаларындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и пунктом 6 "Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" утвержденных приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72 и утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1043 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в некоторых сферах системы здравоохранения", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешенсаласындағы мамандардың, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерінің сұранысқа иелауазымдарының тізбесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. "Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1. Перечень востребованных должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственных служащих аппаратов акимов поселков, сельских округов, финансируемых из местного бюджета и работающих в сельской местности определить согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мактааральского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить: