Ордабасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 13 "2021 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 13 мамырдағы № 272 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 13 мамырда № 6208 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы бұйрығымен бекітілген "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына" сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 13 "2021 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6049 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін";
көрсетілген қаулы қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді:
"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталары".
2. "Ордабасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Ордабасы ауданы әкімдігі интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Оралбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Турашбеков

О внесении изменений в постановление акимата Ордабасынского района от 29 января 2021 года № 13 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2021 год"
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 13 мая 2021 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6208. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года, акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ордабасынского района от 29 января 2021 года № 13 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2021 год", (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 6049, опубликованный 4 февраля 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ордабасынского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Ордабасынского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ордабасынского района А.Оралбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Турашбеков