Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 56-342/VI "Сайрам ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуді қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-77/VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26102 болып тiркелдi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Сайрам ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуді қосымша реттеу туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы № 56-342/VI (Нормативттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5716 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешімнің 2 тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Сайрам ауданында демонстрациялар мен шерулер өткізу үшін жүру маршруты ретінде Ақсу ауылының Ы.Иманалиев көшесі мен Жібек жолы көшесінің қиылысынан бастап Ы.Иманалиев көшесі мен Төлеби көшесінің қиылысына дейінгі аралық айқындалсын.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маслихат хатшысы Ш. Халмурадов

О внесении изменения в решение Сайрамского районного маслихата от 24 июня 2020 года № 56-342/VІ "О порядке организации и проведения мирных собраний в Сайрамском районе"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2021 года № 12-77/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26102
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О порядке организации и проведения мирных собраний в Сайрамском районе" от 24 июня 2020 года № 56-342/VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5716) следующее изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"2. Определить маршрут следования для проведения демонстраций и шествий в Сайрамском районе: начиная от пересечения улиц Ы.Иманалиева и Жибек жолы до пересечения улиц Ы.Иманалиева и Толеби в селе Аксу.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Ш. Халмурадов