Шектеу іс-шараларын алып тастау және Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 16 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 90 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23982 болып тiркелдi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 08-02-07/255 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі Ақжар ауылы Ғ.Муратбаев көшесінде, ит құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 16 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6192 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы,
Ақжар ауылдық округі әкімі Е. Сапарбаев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 6 августа 2021 года № 90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23982
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сарыагашской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2021 года № 08-02-07/255, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на улице Г.Муратбаева села Акжар сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бешенство собаки.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6192).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Акжар,
Сарыагашского района,
Туркестанской области Е. Сапарбаев