Шектеу іс-шараларын алып тастау және Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 25 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23012 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабыны 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 21 мамыр № 08-02-07/194 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Уақ малдың Бруцеллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты барлық ветеринарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округі Дарбаза елді мекені Теміржолшы көшесіндегі шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылы округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6109 болып тіркелген) және 2021 жылғы 5 мамырдағы № 22 "Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 12 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6183 болып тіркелген) шешімдерің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Дарбаза ауылдық округі әкімінің орынбасары С. Туғанбай

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района от 18 марта 2021 года "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района Туркестанской области от 9 июня 2021 года № 25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23012
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Сарыагашского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 мая 2021 года № 08-02-07/194, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Темиржолши населенного пункта Дарбаза, сельского округа Дарбаза Сарыагашского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района от 18 марта 2021 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6109) и от 5 мая 2021 года № 22 "О внесении изменения в решение акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района от 18 марта 2021 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6183)
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима сельского округа Дарбаза С. Туғанбай