Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 13 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 49 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 15 сәуірде № 6163 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына және Түркістан облысы Әділет департаментінің 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 02-67-6/1183 шығыс хатына сәйкес, Қазыбек би ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазыбек би ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 13 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5397 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы "10" ақпанда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің 1-ші тармақтың 8) тармақшасындағы "Ракымжан Кошкарбаев" деген сөздер "Динмухамед Кунаев" деген сөздермен өзгертілсін;
9) тармақшасындағы "Динмухамед Кунаев" деген сөздер "Бауыржан Момышулы" деген сөздермен өзгертілсін;
10) тармақшасындағы "Бауыржан Момышулы" деген сөздер "Каныш Сатпаев" деген сөздермен өзгертілсін;
2. Қазақ тіліндегі шешімнің мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
3. "Қазыбек би ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазыбек би ауылдық округі әкімі Д. Уразов

О внесении изменении в решение акима сельского округа Казыбек би от 03 февраля 2020 года № 13 "О присвоении наименовании улицам"
Решение акима сельского округа Казыбек би Жетысайского района Туркестанской области от 31 марта 2021 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 апреля 2021 года № 6163
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письмом департамента юстиции Туркестанской области № 02-67-6/1183 от 09 сентября 2020 года аким сельского округа Казыбек би РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Казыбек би от 03 февраля 2020 года № 13 "О присвоении наименовании улицам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5397, опубликовано "10" февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпункте 8) пункта 1 текста решения на русском языке: слова "Ракымжан Кошкарбаев" заменить словами "Динмухамед Кунаев";
в подпункте 9) слова "Динмухамед Кунаев" заменить словами "Бауыржан Момышулы";
в подпункте 10) слова "Бауыржан Момышулы" заменить словами "Каныш Сатпаев";
2. Текст решения на казахском языке оставить без изменения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыбек би" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Казыбек би Д. Уразов