Шектеу іс-шараларын алып тастау және Келес ауданы Жамбыл ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 7 "Келес ауданы Жамбыл ауылдық округі Майда Бозай елді мекенінің М.Әуезов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 10 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 30 наурызда № 6131 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Келес аудандық аумақтық инспекциясы басшысының міндетін уақытша атқарушының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 08-02-03/97 ұсынысы негізінде Жамбыл ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мысықтың құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Келес ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Майда Бозай елді мекенінің М.Әуезов көшесіне шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Келес ауданы Жамбыл ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 7 "Келес ауданы Жамбыл ауылдық округі Майда Бозай елді мекенінің М.Әуезов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6034 болып тіркелген, 2021 жылы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Келес ауданы Жамбыл ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданы Жамбыл ауылдық округ әкімі Т. Байдуллаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Жамбул Келесского района от 22 января 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице М.Ауезова населенного пункта Майда Бозай сельского округа Жамбул Келесского района"
Решение акима сельского округа Жамбул Келесского района Туркестанской области от 30 марта 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 марта 2021 года № 6131
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления временно исполняющего обязанности руководителя Келесской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2021 года за № 08-02-03/97 аким сельского округа Жамбул РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице М.Ауезова населенного пункта Майда Бозай сельского округа Жамбул Келесского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием кошки бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жамбул Келесского района от 22 января 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице М.Ауезова населенного пункта Майда Бозай сельского округа Жамбул Келесского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6034, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2021 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жамбул Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жамбул Т. Байдуллаев