1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салынатын базалық салықтық мөлшерлемені төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3/6-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8484 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 531-бабының 3 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесі 1 (бір) шаршы метр үшін 6 (алты) теңгеден 3 (үш) теңгеге дейін төмендетілсін.
2. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 26/5-V "1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5520 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және туындаған қатынастарға таралады.
Сессия төрғасы С. Коротин
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш

О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2021 года № 3/6-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 8484
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 531 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров, с 6 (шести) тенге до 3 (трех) тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 14 февраля 2018 года № 26/5-VІ "О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5520, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 марта 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Коротин
Секретарь городского маслихата А. Светаш