Өскемен қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26363 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қаланың бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 761 928,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 701 844,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 818 105,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 014 831,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 227 147,2 мың теңге;
2) шығындар – 90 041 700,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 195 474,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 195 474,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 021 011,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 021 011,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 105 307,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 105 307,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 10 799 999,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 157 096,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 404,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен, Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0 мың теңге. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0 мың теңге екендігі ескерілсін.
3 Өскемен қаласының 2022 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 125 724,9 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2022-2024 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26363. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 761 928,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 701 844,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 818 105,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 014 831,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 227 147,2 тысяч теңге;
2) затраты – 90 041 700,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 195 474,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 195 474,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 021 011,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 021 011,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 105 307,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 105 307,7 тысяч тенге;
поступление займов – 10 799 999,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 157 096,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 462 404,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2022 № 31/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2022 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0 тысяч тенге. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2022 год в сумме 125 724,9 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 15.12.2022 № 31/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын, соның ішінде:
1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 %;

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2022 № 31/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2022 год, в том числе:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 100 %;

2) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 21,1 %;
3) әлеуметтік салық – 22,9 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 30.09.2022 № 28/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының

2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 21,1 %;
3) социальный налог – 22,9 %.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.09.2022 № 28/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

259 369,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 941,5
02
Қорғаныс
80 429,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
80 429,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
80 429,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
136 804,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86 330,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
86 330,2
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50 474,3
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 059,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
415,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 464 855,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 304 166,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
181 728,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 038 686,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 801,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
393 717,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 545,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
536 401,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
24 081,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 556,5
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
144 636,1
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
792 825,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
485 936,2
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 446,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
190 744,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

259 369,3
003
Капитальные расходы государственного органа
2 941,5
02
Оборона
80 429,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
80 429,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
80 429,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
136 804,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86 330,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
86 330,2
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50 474,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
50 059,3
003
Капитальные расходы государственного органа
415,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 464 855,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 304 166,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
181 728,6
002
Программа занятости
1 038 686,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 801,5
005
Государственная адресная социальная помощь
393 717,4
006
Оказание жилищной помощи
5 545,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
536 401,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
24 081,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 556,5
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
144 636,1
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
792 825,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
485 936,2
021
Капитальные расходы государственного органа
3 446,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
190 744,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

3 362 067,4
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
268 154,2
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 830 300,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 853 849,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
460 515,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
460 515,0
13
Басқалар
803 859,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
125 724,9
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
125 724,9
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
9 711,2
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 711,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
668 423,3
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
9 822,1
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
658 601,2
14
Борышқа қызмет көрсету
1 168 765,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 168 765,0
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 168 765,0
15
Трансферттер
26 181 086,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26 181 086,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
14 986,7
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
745,1
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
25 091 463,5
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
700 453,9
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
373 437,7
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
-195 474,9
Бюджеттік кредиттер
0,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
195 474,9
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
1 021 011,0
4
Қаржы активтерін сатып алу
1 021 011,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 362 067,4
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
268 154,2
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 830 300,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 853 849,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
460 515,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
460 515,0
13
Прочие
803 859,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
125 724,9
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
125 724,9
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
9 711,2
006
Поддержка предпринимательской деятельности
9 711,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
668 423,3
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
9 822,1
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
658 601,2
14
Обслуживание долга
1 168 765,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 168 765,0
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1 168 765,0
15
Трансферты
26 181 086,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26 181 086,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
14 986,7
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
745,1
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
25 091 463,5
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
700 453,9
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
373 437,7
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
-195 474,9
Бюджетные кредиты
0,0
5
Погашение бюджетных кредитов
195 474,9
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
1 021 011,0
4
Приобретение финансовых активов
1 021 011,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 230 944
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
49 430
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
49 430
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
365 443
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
365 443
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
116 879
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 576
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
21 124
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 179
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
83 385
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 557
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
1 828
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
92 083
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 083
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137 625
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 625
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
208 810
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
208 810
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
177 289
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 289
02
Қорғаныс
67 432
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67 432
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
67 432
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
129 032
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89 939
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
89 939
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

1 230 944
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
49 430
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
49 430
122
Аппарат акима района (города областного значения)
365 443
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
365 443
452
Отдел финансов района (города областного значения)
116 879
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
94 576
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
21 124
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 179
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
83 385
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
81 557
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
1 828
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
92 083
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
92 083
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
137 625
467
Отдел строительства района (города областного значения)
208 810
040
Развитие объектов государственных органов
208 810
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
177 289
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
177 289
02
Оборона
67 432
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67 432
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
67 432
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
129 032
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89 939
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
89 939
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)