Атауы жоқ көшеге атау беру туралы және көшелерді қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Нарын ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 қаңтарда № 8386 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Нарын ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Нарын ауылдық округі Шынқожа ауылындағы атауы жоқ көшеге "Слямжар Бендебаев" атауы берілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Нарын ауылдық огругі, Шынқожа ауылының төмендегі көшелері қайта аталсын:
"Қара Шоқы" көшесі – "Әбділхақ Оспанов" атындағы көшесіне;
"Бірінші" көшесі – "Сағатбек Омарбаев" атындағы көшесіне;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нарын ауылдық округінің әкімі М. Тусупов

О присвоении наименования безымянной улице и о переименовании улиц
Решение акима Нарынского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26 января 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2021 года № 8386
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Нарынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Шынкожа Нарынского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области наименования "Слямжар Бендебаев".
2. Переименовать нижеследующие улицы села Шынкожа, Нарынского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области:
улицу "Қара Шоқы" в улицу имени "Әбділхақ Оспанов";
улицу "Бірінші" в улицу имени "Сағатбек Омарбаев";
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нарынского сельского округа Тусупов М.