Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округінің "Алмас" шаруа қожалығының аумағына карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8489 болып тіркелді. Күші жойылды-Абай облысы Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Абай облысы Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округі әкімінің 12.09.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Аягөз ауданы бойынша бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 176 ұсынысы негізінде, Тарлаулы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдардың арасынан қарасан ауруының шығуына байланысты Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округінің "Алмас" шаруа қожалығының аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарлаулы ауылдық округінің әкімі Н. Кабдыкешов

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Алмас" Тарлаулинского сельского округа Аягозского района
Решение акима Тарлаулинского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 8489. Утратило силу решением акима Тарлаулинского сельского округа Аягозского района области Абай от 12 сентября 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Тарлаулинского сельского округа Аягозского района области Абай от 12.09.2022 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора по Аягозскому району от 16 марта 2021 года № 176, аким Тарлаулинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Алмас" Тарлаулинского сельского округа Аягозского района в связи с возникновением болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарлаулинского сельского округа Н. Кабдыкешов