Шектеу іс-шараларын алу және Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 7 "Жарма ауданы Аршалы ауылдық округіне қарасты "Жарқын" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 шілдедегі № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 шілдеде № 23750 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысы міндетін атқарушысының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 476 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдардың арасынан құтыру ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Аршалы ауылындағы "Жарқын" шаруа қожалығынан шектеу іс – шаралары алынсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 7 "Жарма ауданы Аршалы ауылдық округіне қарасты "Жарқын" шаруа қожалығына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8679 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Аршалинского сельского округа М. Касымханов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Аршалинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Жарқын" Аршалинского сельского округа Жарминского района"
Решение акима Аршалинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2021 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2021 года № 23750
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Жарминская районная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 июня 2021 года № 476 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Жарқын" Аршалинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение Аршалинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2021 года №7 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Жарқын" Аршалинского сельского округа Жарминского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8679).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Аршалинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аршалы ауылдық округінің әкімі М. Касымханов