Зайсан ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 250 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 8666 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 тамыздағы № 453 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 02.08.2022 № 453 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшермесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-желісінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.Нуртазинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин
Зайсан ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 16 сәуірдегі
№ 250 қаулысына қосымша
Зайсан ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін белгіленген орындар
1. Зайсан қаласы, Кондюрин мен Спамбетов көшелерінің қиылысындағы "Нұр" сауда үйіне қарама-қарсы ашық алаң; 2. Зайсан қаласы, "Сауыр" мөлтек ауданы Жақсылыков пен Момышұлы көшелерінің қиылысындағы "Индира" сауда дүкенінің жаны;

Об определении мест для осуществления выездной торговли по Зайсанскому району
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2021 года № 8666. Утратило силу постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 2 августа 2022 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 02.08.2022 № 453 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли по Зайсанскому району согласно приложения, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Зайсанского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района Нуртазина С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин
Приложение к постановлению
акимата Зайсанского района
от 16 апреля 2021 года № 250
Определенные места для осуществления выездной торговли по Зайсанскому району
1. город Зайсан, открытая площадка напротив торгового дома "Нұр" на пересечении улиц Кондюрина и Спамбетова;
2. город Зайсан, микрорайон "Сауыр" возле магазина "Индира" на пересечении улиц Жаксылыкова и Момышулы;

3. Зайсан қаласы, Боқажанов көшесі №75В, "Зайсан ауданының кәсіперлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағындағы ашық алаң;
4. Қарабұлақ ауылы, Омбы-Майқапшағай республикалық маңызы бар тас жол бойындағы ауылдан 1200 метр арақашықтықта артезиан құдығының жаны;
5. Қарабұлақ ауылы, Малдыбаев көшесі №11, "Ақболат" тойханасының оң жағы;
6. Қаратал ауылы, Омаров көшесі №110/1, Мәдениет үйінің алдындағы алаң;
7. Біржан ауылы, Дүйсежанов көшесі, "Дүйсежанов" атындағы саябағының алды;
8. Шілікті ауылы, Тәуелсіздік көшесі бойындағы "Нұрдана" дүкені мен "Айым" шаштаразы арасындағы алаң;
9. Сарытерек ауылы, Абай көшесі №60А, демалыс саябағының сыртындағы алаң;
10. Айнабұлақ ауылы, Бариев көшесі, мешітке қарама-қарсы алаң;
11. Дайыр ауылы, Бітімбаев пен Аманжанов көшелерінің қиылысындағы автобус аялдамасына қарама-қарсы алаң;
12. Кеңсай ауылы, Тайтүгел мен Нұғыманұлы көшелерінің қиылысындағы ауыл әкімшілігі ғимаратының оң жағындағы алаң.

3. город Зайсан, улица Бокажанова №75В, открытая площадка слева от здания государственного учреждения "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Зайсанского района";
4. село Карабулак, на трассе республиканского значения Омск-Майкапчагай, возле артезианской скважины на расстоянии 1200 метров от села;
5. село Карабулак, улица Малдыбаева №11, справа от ресторана "Акболат";
6. село Каратал, улица Омарова №110/1, площадка перед домом Культуры;
7. село Биржан, улица Дуйсежанова, перед парком имени "Дуйсежанова";
8. село Шиликты, по улице Тәуелсіздік, площадка между магазином "Нурдана" и парикмахерской "Айым";
9. село Сарытерек, улица Абая №60А, площадка за пределами парком отдыха;
10. село Айнабулак, улица Бариева, напротив сельской мечети;
11. село Дайыр, площадка напротив автобусной остановки на пересечении улиц Битимбаева и Аманжанова;
12. село Кенсай, площадка справа от здания сельского акимата, на пересечении улиц Тайтугел и Нугыманулы.