Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 1 "Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округіне қарасты № 2 "Жырғалаң" телімінде белгіленген Ж.Азимбаевтың "Жаз" шаруа қожалығының иелігіндегі ірі қара мүйізді малдары арасында бруцеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24747 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27– бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 893 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округіне қарасты № 2 "Жырғалаң" телімінде белгіленген Ж. Азимбаевтың "Жаз" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 1 "Күршім ауданының Қалжыр ауылдық округіне қарасты № 2 "Жырғалаң" телімінде белгіленген Ж. Азимбаевтың "Жаз" шаруа қожалығының иелігіндегі ірі қара мүйізді малдары арасында бруцеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8725 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалжыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының
Қалжыр ауылдық округінің әкімі
К. Кизатов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2021 года за № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота, принадлежащего крестьянскому хозяйству Ж.Азимбаева "Жаз" расположенному на участке № 2 "Жырғалаң" Калжырского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24747
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района от 3 июля 2021 года № 893, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства Ж. Азимбаева "Жаз", расположенного на участке № 2 "Жырғалаң" Калжырского сельского округа, Курчумского района Восточно-Казахстанской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота
2. Признать утратившим силу решение акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота, принадлежащего крестьянскому хозяйству Ж. Азимбаева "Жаз" расположенному на участке № 2 "Жырғалаң" Калжырского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8725).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Калжырского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Калжырского сельского округа
Курчумского района ВКО
К. Кизатов