Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округіне Қарасты Сарыөлең, Барақ батыр, Бірлік ауылдарының жеке қосалқы шаруашылықтарынан сарып ауруына оң нәтиже берген аулаларының мүйізді ірі қара малдарынан ұйымдастырылған санитарлық табынға шектеу іс-шарасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 8682 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округі әкімінің 30.12.2021 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2021 жылғы 21 сәуірдегі №500 ұсыныс хаты негізінде, Сарыөлең ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Сарыөлең ауылдық округіне қарасты Сарыөлең, Барақ батыр, Бірлік ауыл тұрғындарының ірі қара малдарынан сарып ауруының шығуына байланысты ұйымдастырылған санитарлық табынға шектеу іс шаралары белгіленсін;
2. "Сарыөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының Сарыөлең ауылдық округінің әкімі С. Аксартов

Об установлении ограничительных мероприятий Сарыоленского сельского округа Курчумского района по отношению санитарного табуна организованного из крупно-рогатого скота положительно реагирирующих на бруцеллез от личных подсобных хозяйств сел Сарыолен, Барак батыр, Бирлик
Решение акима Сарыоленского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2021 года № 8682. Утратило силу - решением акима Сарыоленского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 5
Сноска. Утратило силу - решением акима Сарыоленского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2021 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 21 апреля 2021 года №500, аким Сарыоленского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупно рогатого скота установить ограничительные мероприятия по отношению санитарного табуна организованного из крупно-рогатого скота от личных подсобных хозяйств сел Сарыолен, Барак батыр, Бирлик Сарыоленского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыоленского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по источении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыоленского сельского округа Курчумского района ВКО С. Аксартов