Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/18–VII "Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/9-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26193 болып тіркелді
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/18–VII шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8557 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шемонаиха ауданы бойынша тұрғын үй сертификатының мөлшері айқындалсын:
қарыз сомасынан 10 %, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев

О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 31 марта 2021 года № 4/18–VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Шемонаихинскому району"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 14/9-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26193
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Шемонаихинскому району" от 31 марта 2021 года № 4/18–VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8557) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить размер жилищного сертификата по Шемонаихинскому району:
10 % от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев