Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25776 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 16.08.2021 бастап туындаған қатынастарға таратылады және 31.12.2021 дейін әрекет етеді, осы шешімнің 1-тармағының 3) және 4) тармақшалары 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген), Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерлері бекітілсін:
1) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін – 30 теңге;
2) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін – 40 теңге;
3) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін – 90 теңге;
4) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін – 200 теңге.
2. Осы шешімнің 1 тармағының 1) және 2) тармақшалары оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 16 тамыздан бастап туындаған қатынастарға таратылады және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін әрекет етеді, осы шешімнің 1 тармағының 3) және 4) тармақшалары 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева

Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 8-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25776
Примечание ИЗПИ!
Подпункты 1) и 2) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16.08.2021 и действуют до 31.12.2021, подпункты 3) и 4) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 38 Водного Кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения (зарегестрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170), Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Западно-Казахстанской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 30 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды – 40 тенге;
3) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 90 тенге;
4) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 200 тенге.
2. Подпункты 1) и 2) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 августа 2021 года и действуют до 31 декабря 2021 года, подпункты 3) и 4) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Б. Конысбаева