Сырым ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 33 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 6857 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об установлении квоты рабочих мест по Сырымскому району на 2021 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2021 года № 6857
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сырым ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлерінің тізімдік санынан ұйымдар үшін келесі мөлшерлерде:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үш пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үш пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін үш пайыз мөлшерінде белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно - правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Сырымскому району на 2021 год в следующих размерах:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Сырым ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 217 "Сырым ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5781 тіркелген, 2019 жылы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Мырзаш) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Сырымского района от 29 августа 2019 года № 217 "Об установлении квоты рабочих мест по Сырымскому району на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5781, опубликованное 5 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Сырымского района (М.Мырзаш) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімінің орынбасары А.Саркуловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А. Саркулов
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 33 қаулысына 1 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
173
3
5
2.
Сырым ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізуге құқылы "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
73
3
2
3.
Батыс Қазақстан облысы "Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
3
1
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 33 қаулысына 2 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
173
3
5
2.
Сырым ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізуге құқылы "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
73
3
2
3.
Батыс Қазақстан облысы "Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
3
1
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 33 қаулысына 3 қосымша
Сырым ауданы бойынша 2021 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін
айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының
түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру
үшін квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1.
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Қ.Мырзалиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
168
3
5
2.
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жанша Досмұхамедов атындағы орта мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
118
3
3
3.
"Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Бұлдырты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Саркулова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района А. Саркулов
Приложение 1
к постановлению акимата
Сырымского района
от 18 марта 2021 года № 33
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по
Сырымскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
173
3
5
2.
Государственное коммунальное предприятие "Сырым" Акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
73
3
2
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области
25
3
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Сырымского района
от 18 марта 2021 года № 33
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы по Сырымскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
173
3
5
2.
Государственное коммунальное предприятие "Сырым" Акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
73
3
2
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области
25
3
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Сырымского района
от 18 марта 2021 года № 33
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или
оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся
выпускниками организаций образования по Сырымскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Мырзалиева Сырымского районного отдела образования"
168
3
5
2.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-детсад комплекс имени Жанша Досмухамедова Сырымского районного отдела образования"
118
3
3
3.
Коммунальное государственное учреждение "Булдуртинская средняя общеобразовательная школа Сырымского районного отдела образования"