Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 8-15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 тамызда № 23894 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқық актілер туралы" Заңының 27 бабы 2-тармағына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі:
1) Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының "Сырым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 25-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 болып тіркелген);
2) Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының "Сырым ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2020 жылғы 9 қазандағы № 59-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6420 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева

О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2021 года № 8-15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2021 года № 23894
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сырымскому району" от 6 апреля 2018 года № 25-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5276);
2) решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Сырымскому району" от 9 октября 2020 года № 59-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6420).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева