Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 25 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 ақпанда № 6833 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 259 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 20.12.2021 № 259 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлерінің тізімдік санынан ұйымдар үшін келесі мөлшерлерде:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы №15 "Тасқала ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6012 тіркелген, 2020 жылы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении квоты рабочих мест по Таскалинскому району на 2021 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 февраля 2021 года № 6833. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2021 года № 259
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20.12.2021 № 259 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно - правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Таскалинскому району на 2021 год в следующих размерах:
для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 30 января 2020 года №15 "Об установлении квоты рабочих мест по Таскалинскому району на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6012, опубликованное 4 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Тұрмағамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.Шакировқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі А. Халелов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 ақпандағы № 25
қаулысына 1-қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға ата–анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата–анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің
тізімдік саны
Квотаның мөлшері(%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
21
1
1
2
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Е.Турмагамбетов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Шакирова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района А. Халелов
Приложение 1
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 19 февраля 2021 года № 25
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Таскалинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
21
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области

119
1
1
Тасқала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 ақпандағы № 25
қаулысына 2-қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
Таскала ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізуге құқылы) "Тасқала аудандық коммуналдық шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
63
2
1
2
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
118
2
2
3
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тасқала аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
253
2
5
Тасқала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 ақпандағы № 25
қаулысына 3-қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің
тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
Таскала ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізуге құқылы) "Тасқала аудандық коммуналдық шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
63
2
1

119
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 19 февраля 2021 года № 25
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Таскалинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1
Государственное коммунальное предприятие "Таскалинское районное коммунальное хозяйство" акимата Таскалинского района (на праве хозяйственного ведения)
63
2
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
118
2
2
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таскалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
253
2
5
Приложение 3
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 19 февраля 2021 года № 25
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Таскалинскому району на 2021 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте
1
Государственное коммунальное предприятие "Таскалинское районное коммунальное хозяйство" акимата Таскалинского района (на праве хозяйственного ведения)
63
2
1