"Электрондық сауда алаңдары арқылы сұйытылған мұнай газы сауда-саттығын ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы энергетика министрінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы бұйрығының қолданысын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2022 жылғы 9 қаңтардағы № 5 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қаңтарда № 26409 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2022 жылғы 7 маусымдағы № 202 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 07.06.2022 № 202 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына және 2-тармағына сәйкес және Мемлекет басшысы тапсырмаларын іске асыру туралы 2022 жылғы 5 қаңтарда елдегі әлеуметтік-экономикалық жағдай мәселелері жөніндегі кеңестің № 20-04/07-1055 хаттамасының 2-тармағын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электрондық сауда алаңдары арқылы сұйытылған мұнай газы сауда-саттығын ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы энергетика министрінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 481 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 17897 болып тіркелді) қолданысы 2023 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ және мұнай-газ-химия департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а. М. Журебеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі

О приостановлении действия приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 481 "Об утверждении Правил организации и проведения торгов сжиженным нефтяным газом через электронные торговые площадки"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 9 января 2022 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2022 года № 26409. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 7 июня 2022 года № 202.
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 07.06.2022 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", с подпунктом 3) пункта 1 и пунктом 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан "О национальной безопасности в Республике Казахстан" и во исполнение пункта 2 протокола совещания по реализации поручений Главы государства по вопросам социально-экономической ситуации в стране от 5 января 2022 года № 20-04/07-1055 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Приостановить действие приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 481 "Об утверждении Правил организации и проведения торгов сжиженным нефтяным газом через электронные торговые площадки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17897) до 1 января 2023 года.
2. Департаменту газа и нефтегазохимии Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра М. Журебеков
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и развитию конкуренции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан