Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 48 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26565 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 42 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13281 болып тіркелген);
2) "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 42 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 1277 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19642 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Персоналды басқару және стратегия департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық даму
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 января 2022 года № 48. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26565
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министерства финансов Республики Казахстан:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 42 "Об утверждении перечня открытых данных Министерства финансов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13281);
2) приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 19 ноября 2019 года № 1277 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 42 "Об утверждении перечня открытых данных Министерства финансов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19642).
2. Департаменту управления персоналом и стратегии Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан