"Ақпараттандыру, ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету салаларындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 23 қазандағы № 86/қе бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 15/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 сәуірде № 27385 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттандыру, ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету салаларындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 23 қазандағы № 86/қе бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 қазанда № 17630 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 2-тармағына, "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-2-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
осы бұйрыққа 1-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2018 жылғы 23 қазандағы
№ 86/қе бұйрығына
1-қосымша
аталған бұйрықпен бекітілген ақпараттандыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларында:
"
Р/с №
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС ескерілмеген бағасы, теңге
ҚҚС ескерілген бағасы, теңге
"
деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"
Р/с №
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Қосылған құн салығы ескерілмеген бағасы, теңге
Қосылған құн салығы ескерілген бағасы, теңге
";
осы бұйрықпен бекітілген ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақпараттандыру, ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету салаларындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 23 қазандағы № 86/қе бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 қазанда № 17630 болып тіркелді) 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің 5-қызметі (Б.Д. Дәрменов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 86/қе "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сферах информатизации, обеспечения информационной безопасности"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № 15/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2022 года № 27385
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 86/қе "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сферах информатизации, обеспечения информационной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17630) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об информатизации", пунктом 2 статьи 9-2 Закона Республики Казахстан "О связи", ПРИКАЗЫВАЮ:";
правый верхний угол приложения 1 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 23 октября 2018 года № 86/қе
";
в ценах на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сфере информатизации, утвержденных указанным приказом:
строку:
"
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
Цена с учетом НДС, тенге
"
изложить в следующей редакции:
"
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цена без учета налога на добавленную стоимость, тенге
Цена с учетом налога на добавленную стоимость, тенге
";
цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сфере обеспечения информационной безопасности, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу пункт 2 приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 октября 2018 года № 86/қе "Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сферах информатизации, обеспечения информационной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17630).
3. 5 Службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (Дарменов Б.Д.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования;

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
Е. Сагимбаев
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігінің
төрағасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2022 жылғы 31 наурыздағы
№ 15/қе бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2018 жылғы 23 қазандағы
№ 86/қе бұйрығына
2-қосымша
Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтердің бағалары
Р/с №
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Қосылған құн салығы
ескерілмеген бағасы, теңге
Қосылған құн салығы
ескерілген бағасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасының телекоммуникация желілерін орталықтандырылған басқару жүйесін техникалық қолдап отыру, сондай-ақ халықаралық түйісу нүктелерінің есебін жүргізу
1 қызмет*

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН
Председатель Агентства
по защите и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 31 марта 2022 года № 15/қе
Приложение 2 к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 23 октября 2018 года № 86/қе
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в сфере обеспечения информационной безопасности
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цена без учета налога на добавленную стоимость, тенге
Цена с учетом налога на добавленную стоимость, тенге
1
2
3
4
5
1.
Техническое сопровождение системы централизованного управления сетями телекоммуникаций Республики Казахстан, а также ведение учета международных точек стыка
1 услуга*

1 418 895 047
1 589 162 452
2.
Ақпараттық қауіпсіздіктің куәландырушы орталығын ұйымдастыру және техникалық қолдап отыру
1 қызмет*
77 444 663
86 738 023
3.
Қазақстан Республикасының аумағында қалааралық және халықаралық байланыс операторларының интернет-трафикпен алмасу нүктелерін ұйымдастыру және техникалық қолдап отыру, сондай-ақ қалааралық және халықаралық байланыс операторларының желілерін интернет-трафикпен алмасу нүктесіне қосу
1 қызмет*
507 693 103

1 418 895 047
1 589 162 452
2.
Организация и техническое сопровождение удостоверяющего центра информационной безопасности
1 услуга*
77 444 663
86 738 023
3.
Организация и техническое сопровождение точек обмена интернет-трафиком операторов междугородной и международной связи на территории Республики Казахстан, а также присоединение сетей операторов междугородной и международной связи к точке обмена интернет-трафиком
1 услуга*
507 693 103

568 616 275
Ескертпе:
* Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне қызметтер көрсетіледі
"

568 616 275
Примечание:
* услуги оказываются Комитету национальной безопасности Республики Казахстан.