Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі, Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы мен оның аумақтық бөлімшелері жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28625 болып тіркелді
"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі, Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы мен оның аумақтық бөлімшелері жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Әкімшілік-құқықтық қамтамасыз ету департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Иргалиев
Төраға
2022 жылғы 24 маусымдағы
№ 3 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі, Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы мен оның аумақтық бөлімшелері жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
р/с
Мақсаттардың, оның ішінде функциялардың, өкілеттіктердің, міндеттердің атауы
Жүзеге асырылатын міндеттің шеңберінде жинау және өңдеу мақсаттары
Белгілі бір мақсатқа арналған дербес деректердің атауы
Меншік иесі және (немесе) оператор жүзеге асыратын міндеттерге тікелей нұсқаулары бар құжаттарды немесе нормативтік құқықтық актілерді көрсету
1.
Тәртіптік, конкурстық және кадр мәселелері жөніндегі өзге де комиссиялардың қызметін ұйымдастыру; мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жұмысын бағалауды жүргізу, конкурстық іріктеу, мемлекеттік қызметшілерді қызмет бабында ілгерілету, қызметтік тергеп-тексеру, мемлекеттік қызметшілерді тәртіптік жауаптылыққа тарту, мемлекеттік қызметшілерді қызметтен шығару рәсімдерінің сақталуын қамтамасыз ету; кадрлар іріктеуді ұйымдастырады, мемлекеттік қызметшілердің мемлекеттік қызметті өткеруіне байланысты құжаттарды ресімдеу, мемлекеттік қызметшілердің дербес деректерін, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жұмысын бағалау және оқудан өту нәтижелері туралы мәліметтерді, оның ішінде мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқорда (ақпараттық жүйеде) есепке алуды жүзеге асыру; мемлекеттік қызметте болуға байланысты шектеулердің сақталуын қамтамасыз ету; мемлекеттік қызметшілердің тағылымдамадан өтуін, тәлім алуын, жұмысын бағалауды, оларды даярлауды, қайта даярлауды және біліктілігін арттыруды белгіленген мерзімдерге сәйкес ұйымдастыру, мемлекеттік қызметшілерді көтермелеуді қолдану тәртібін әзірлеу
Мемлекеттік органның персоналды басқарудың тұтас жүйесін қалыптастыру,
мемлекеттік органның персоналды басқарудың тұтас жүйесі шеңберінде мемлекеттік қызмет өткеруді қамтамасыз ету
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі; "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы;
"Мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 40 бұйрығы; "Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларын, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысы; "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығы; "Мемлекеттік қызметті өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 158 бұйрығы; "Сынақ мерзімінен өтудің қағидалары мен шарттарын және тәлімгерлерді бекітудің тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығы; "Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 27 бұйрығы; "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің тағылымдама қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 12 бұйрығы;

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и его территориальными подразделениями
Приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 24 июня 2022 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28625
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и его территориальными подразделениями.
2. Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент административно-правового обеспечения Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Иргалиев
Приложение
к приказу Председателя
от 24 июня 2022 года № 3
Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач Агентством по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан и его территориальными подразделениями
№ п/п
Наименование задачи, в том числе функций, полномочий, обязанностей
Цели сбора и обработки в рамках осуществляемой задачи
Наименование персональных данных для определенной цели
Указание на документы или нормативные правовые акты, имеющие прямые указания на осуществляемые собственником и (или) оператором задачи
1.
Организация деятельности дисциплинарной, конкурсной и иных комиссий по кадровым вопросам; обеспечение соблюдение процедур проведения оценки деятельности административных государственных служащих, конкурсного отбора, продвижения по службе государственных служащих, служебных расследований, привлечения государственных служащих к дисциплинарной ответственности, увольнения государственных служащих; организация отбора кадров, оформление документов, связанные с прохождением государственными служащими государственной службы, осуществление учета персональных данных государственных служащих, сведений о результатах оценки деятельности административных государственных служащих и прохождения обучения, в том числе в единой автоматизированной базе данных (информационной системе) по персоналу государственной службы; обеспечение соблюдения ограничений, связанных с пребыванием на государственной службе; организация стажировки, наставничество, оценки деятельности, подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих, применения поощрений государственных служащих
Формирование целостной системы управления персоналом государственного органа, обеспечение прохождения государственной службы в рамках целостной системы управления персоналом государственного органа
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Трудовой кодекс Республики Казахстан;
Закон Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан";
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 21 февраля 2017 года № 40 "О некоторых вопросах занятия административной государственной должности";
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125 "Об утверждении Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, требований к организациям образования, осуществляющим повышение квалификации государственных служащих";
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы";
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10 сентября 2021 года № 158 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы";
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 21 "Об утверждении Правил и условий прохождения испытательного срока и порядка закрепления наставников";
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 октября 2016 года № 27 "Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы";
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 20 января 2017 года № 12 "Об утверждении Правил стажировки административных государственных служащих";

"Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 13 бұйрығы
2.
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
3.
Тегін, атын, әкесінің атын (бар болса) ауыстыру туралы мәліметтер
4.
Туу туралы мәліметтер: туған күні, туған жері
5.
Жынысы
6.
Туу туралы куәлігі (нөмірі, берілген күні, берген орган)
7.
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері: құжаттың атауы; нөмірі; берілген күні; қолданылу мерзімі; құжатты берген орган
8.
Азаматтығы туралы деректер: азаматтығы (бұрынғы азаматтығы); Қазақстан Республикасының азаматтығын алған күні; Қазақстан Республикасының азаматтығын алу негіздері; Қазақстан Республикасының азаматтығын жоғалтқан күні; Қазақстан Республикасының азаматтығын жоғалту негіздері; Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру күні; Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру негіздері
9.
Тұрғылықты мекенжайы
10.
Байланыс деректері (жұмыс, үй, ұялы телефон нөмірлері)
11.
Электрондық пошта мекенжайы
12.
Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті)
13.
Қолы (оның ішінде электрондық цифрлық (бар болса)
14.
Білімі, біліктілігі туралы және арнайы білімінің немесе арнайы даярлығының болуы туралы мәліметтер: оқу орнына түскен күні (оқу орнынан шығарылған күні); білім беру мекемесін бітіргені туралы дипломның, куәліктің, аттестаттың немесе басқа құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні; білім беру мекемесінің атауы және орналасқан жері; факультет немесе бөлімше, білім беру мекемесін бітіргеннен кейінгі біліктілігі мен мамандығы; ғылыми дәрежесі;ғылыми, академиялық атағы; шет тілдерін білуі
15.
Арнайы тексеру нәтижелері
16.
Соттылықтың болуы (болмауы) туралы мәліметтер
17.
Мемлекеттік қызметшінің ант қабылдаған күні
18.
Жеке табыс салығы және мүлік бойынша декларацияны тапсырғаны туралы мәліметтер
19.
Еңбек кітапшасының мәліметтері: нөмірі; серия; берілген күні
20.
Еңбек қызметі туралы мәліметтер (ағымдағы уақытқа арналған еңбек қызметі туралы деректер): лауазымды, құрылымдық бөлімшені, ұйымды толық көрсету, оның атауы; жалпы және үздіксіз жұмыс өтілі; бұрын атқарған лауазымдарының толық атауы және осы ұйымдардағы жұмыс уақыты көрсетілген басқа ұйымдардың мекенжайлары мен телефондары, сондай-ақ деректемелері
21.
Мемлекеттік және ведомстволық наградалар, грамоталар, алғыс хаттар туралы мәліметтер; награданың атауы немесе аты; наградтау туралы нормативтік актінің күні мен түрі
22.
Біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы мәліметтер: біліктілікті арттыру немесе қайта даярлау туралы құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні; білім беру мекемесінің атауы және орналасқан жері; білім беру мекемесін бітірген кездегі біліктілігі мен мамандығы
23.
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері туралы мәліметтер
24.
Әскери міндетті адамдарды және әскери қызметке шақырылуға жататын адамдарды әскери есепке алу туралы мәліметтер: әскери билеттің сериясы, нөмірі, берілген (тапсырылған) күні; әскери билетті берген органның атауы; әскери-есептік мамандық; әскери атағы; есепке алу/шығару туралы деректер; әскери қызметтен босату негізі
25.
Отбасы жағдайы туралы мәліметтер: некедегі жағдайы; неке қию туралы куәліктің деректері; некені бұзу туралы куәліктің деректері; тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ерлі-зайыптылар; жұбайының жеке басын куәландыратын құжаттың деректері; туыстық дәрежесі; асырауындағы басқа да отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және туған күні; балалардың (оның ішінде асырап алынған, қамқорлықтағы) болуы және олардың жасы; баланың туу туралы куәлігінің деректері; жақын туыстарының қайтыс болуы туралы куәліктің деректері
26.
Әлеуметтік жеңілдіктер мен әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер: жеңілдіктер мен мәртебе беру үшін негіз болып табылатын құжатты берген органның атауы; құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні; мүгедектіктің себебі, мүгедектік тобы; Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен адамға берілетін жеңілдіктерге құқықты растайтын куәлік; Арал өңіріндегі экологиялық қасірет салдарынан зардап шеккен адамға жеңілдіктер алу құқығын растайтын куәлік
27.
Мүгедектік туралы мәліметтер: мүгедектік санаты; мүгедектік тобының коды; мүгедектік тобы; мүгедектіктің себебі; мүгедектікті белгілеу күні, белгілеу мерзімі
28.
Сенімділік басқаруға берілген мүлік туралы мәліметтер
29.
Медициналық қорытындылардың нәтижелері туралы мәліметтер
30.
Тәртіптік/әкімшілік жаза қолдану туралы (оның ішінде мемлекеттік қызметке кір келтіретін сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшін), мемлекеттік лауазымдарды атқаруға тыйым салу туралы мәліметтер
31.
Статистикалық тіркелімдерді жүргізу
Халықтың статистикалық тіркелімін және Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектендіру
Туу туралы медициналық куәліктен мәліметтер: медициналық ұйымның атауы, берілген күні, ананың нешінші баласы, баланың бойы, баланың салмағы, неше ұрық кезінде туылды
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабы
32.
Қайтыс болу туралы дәрігерлік куәліктен мәліметтер: медициналық ұйымның атауы, берілген күні, қайтыс болудың негізгі себебі, әйел қайтыс болған жағдайда қайтыс болу түрінің коды, 1 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларға жүктілік түрінің коды, жарақат түрінің коды, қайтыс болудың сыртқы себебі
33.
Перинаталдық өлім туралы дәрігерлік куәліктен мәліметтер: медициналық ұйымның атауы, берілген күні, қайтыс болу туралы куәлік беру үшін негіздеме коды, қайтыс болудың негізгі себебі, өлі туылған немесе өмірінің 1-аптасында қайтыс болған, нешінші жүктілігі, нешінші рет босануы, аптадан бастап осы жүктіліктің ұзақтығы (апта), неше ұрық кезінде туылды, баланың (ұрықтың) қайтыс болуына себепші болған ауру немесе ананың жағдайы (бала жолдасының жағдайы)
34.
Мүлік туралы мәліметтер
35.
Әрекет қабілеттілігі
36.
Зейнетақы және жәрдемақы алушылар туралы деректер
37.
Мүгедектігі туралы деректер: мүгедектік санаты, мүгедектік топтың коды, мүгедекті тобы, мүгедектіктің себебі, мүгедектікті белгілеу күні, белгілеу мерзімі
38.
Жұмыссыз ретінде тіркелгені туралы деректер: жұмыссызды тіркеу күні, жұмыссыз мәртебесінің ауысу күні
39.
Алғашқы статистикалық деректерді жинауды жүзеге асыру және (немесе) әкімшілікті деректерді алу, оларды қорыту мен талдау, сондай-ақ ресми статистикалық ақпаратты және (немесе) статистикалық ақпаратты тарату
Жекелеген іріктемелі байқаулар бойынша қамтудың толықтығын қамтамасыз ету үшін алғашқы статистикалық деректер жеке тұлғалардан жиналады және оларды сәйкестендіру үшін жекелеген дербес деректерді жинау талап етіледі
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)

Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих"
2.
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
3.
Сведения о смене фамилии, имени, отчества (при его наличии)
4.
Данные о рождении: дата рождения, место рождения
5.
Пол
6.
Свидетельство о рождении (номер, дата выдачи, орган выдачи)
7.
Данные документа, удостоверяющего личность: наименование документа; номер; дата выдачи; срок действия; орган, выдавший документ
8.
Данные о гражданстве: гражданство (прежнее гражданство); дата приобретения гражданства Республики Казахстан; основания приобретения гражданства Республики Казахстан; дата утраты гражданства Республики Казахстан; основания утраты гражданства Республики Казахстан; дата восстановления в гражданстве Республики Казахстан; основания восстановления в гражданстве Республики Казахстан
9.
Адрес места жительства
10.
Контактные данные (рабочий, домашний, мобильный номера телефонов)
11.
Адрес электронной почты
12.
Портретное изображение (оцифрованная фотография)
13.
Подпись (в том числе электронно-цифровая (при ее наличии))
14.
Сведения об образовании, квалификации и о наличии специальных знаний или специальной подготовки: дата поступления в учебное заведение (отчисления из учебного заведения); серия, номер, дата выдачи диплома, свидетельства, аттестата или другого документа об окончании образовательного учреждения; наименование и местоположение образовательного учреждения; факультет или отделение, квалификация и специальность по окончании образовательного учреждения; ученая степень; ученое звание; владение иностранными языками
15.
Результаты специальной проверки
16.
Сведения о наличии (отсутствии) судимости
17.
Дата принятия присяги государственным служащим
18.
Сведения о сдаче декларации по индивидуальному подоходному налогу и имуществу
19.
Сведения трудовой книжки: номер; серия; дата выдачи
20.
Сведения о трудовой деятельности (данные о трудовой деятельности на текущее время): полное указание должности, структурного подразделения, организации ее наименование; общий и непрерывный стаж работы; адреса и телефоны, а также реквизиты других организаций с полным наименованием занимаемых ранее в них должностей и времени работы в этих организациях
21.
Сведения о государственных и ведомственных наградах, грамотах, благодарственных письмах; наименование или название награды; дата и вид нормативного акта о награждении
22.
Сведения о повышении квалификации и переподготовке: серия, номер, дата выдачи документа о повышении квалификации или о переподготовке; наименование и местоположение образовательного учреждения; квалификация и специальность по окончанию образовательного учреждения
23.
Сведения о результатах оценки деятельности административных государственных служащих
24.
Сведения о воинском учете военнообязанных лиц и лиц, подлежащих призыву на военную службу: серия, номер, дата выдачи (сдачи) военного билета; наименование органа, выдавшего военный билет; военно-учетная специальность; воинское звание; данные о принятии/снятии с учета; основание освобождения от воинской службы
25.
Сведения о семейном положении: состояние в браке; данные свидетельства о заключении брака; данные свидетельства о расторжении брака; фамилия, имя, отчество (при его наличии) супруги (а); данные документа, удостоверяющего личность супруги (а); степень родства; фамилии, имена, отчества (при его наличии) и даты рождения других членов семьи, иждивенцев; наличие детей (в том числе усыновленных, находящихся на попечении) и их возраст; данные свидетельства о рождении ребенка; данные свидетельства о смерти близких родственников
26.
Сведения о социальных льготах и социальном статусе: наименование органа, выдавшего документ, являющийся основанием для предоставления льгот и статуса; серия, номер, дата выдачи документа; причина инвалидности, группа инвалидности; удостоверение, подтверждающее право на льготы пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне; удостоверение, подтверждающее право на льготы пострадавшему вследствие экологического бедствия в Приаралье
27.
Сведения об инвалидности: категория инвалидности; код группы инвалидности; группа инвалидности; причина инвалидности; дата установления, срок установления инвалидности
28.
Сведения об имуществе, переданном в доверительное управление
29.
Сведения о результатах медицинских заключений
30.
Сведения о наложении дисциплинарного/административного взыскания (в том числе за совершение коррупционного правонарушения, дискредитирующего государственную службу), о запрете занимать государственные должности
31.
Ведение статистических регистров
Актуализация Статистического регистра населения и Статистического регистра жилищного фонда
Сведения из медицинского свидетельства о рождении: наименование медицинской организации, дата выдачи, какой по счету ребенок у матери, рост ребенка, вес ребенка, при скольких плодах рожден
Статья 23 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике"
32.
Сведения из врачебного свидетельства о смерти: наименование медицинской организации, дата выдачи, основная причина смерти, код типа смерти в случае смерти женщины, код вида выношенности для детей, умерших до 1 года, код вида травмы, внешняя причина смерти
33.
Сведения из врачебного свидетельства о перинатальной смерти: наименование медицинской организации, дата выдачи, код основания для выдачи свидетельства о смерти, основная причина смерти, мертворожденные или умер на 1-ой неделе жизни, какая по счету беременность, какие по счету роды, продолжительность настоящей беременности (недель), при скольких плодах рожден, основное заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее причину смерти ребенка (плода)
34.
Сведения об имуществе
35.
Дееспособность
36.
Данные о получателях пенсий и пособий
37.
Сведения об инвалидности: категория инвалидности, код группы инвалидности, группа инвалидности, причина инвалидности, дата установления, срок установления инвалидности
38.
Данные о регистрации в качестве безработного: дата регистрации безработного, дата смены статуса безработного
39.
Обобщение и анализ первичных статистических данных и (или) полученных административных данных, разработка технических заданий и принятие в установленном порядке аналитических решений, а также распространение официальной статистической информации и (или) статистической информации
Для обеспечения полноты охвата по отдельным выборочным наблюдениям первичные статистические данные собираются у физических лиц. И для их идентификации требуется сбор отдельных персональных данных
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазанындағы № 9-нқ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы ережесінің 15-тармағы 10) тармақшасына сәйкес
40.
Жеке сәйкестендіру нөмірі
41.
Нақты тұратын мекенжайы (респонденттің)
42.
Байланыс телефондары (жұмыс, үй, ұялы)
43.
Электрондық пошта мекенжайы (респонденттің)
44.
Қолы (оның ішінде электрондық-цифрлық бар болса)

В соответствии с подпунктом 10) пункта 15 Положения Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденным Приказом Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ
40.
Индивидуальный идентификационный номер
41.
Адрес фактического проживания (респондента)
42.
Контактные телефоны (рабочий, домашний, сотовый)
43.
Адрес электронной почты(респондента)
44.
Подпись (в том числе электронно-цифровая (при ее наличии)