"Дене шынықтыру және спорт саласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 194 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2022 жылғы 26 шiлдедегi № 205 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 шiлдеде № 28914 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Дене шынықтыру және спорт саласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 194 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15344 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дене шынықтыру және спорт саласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қағидаларында:
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Дене шынықтыру және спорт саласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау мен олардың біліктілігін арттыру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды (бұдан әрі - кадрлар) даярлауды, қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттыруды жүргізу тәртібін айқындайды, сондай-ақ, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес "Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет көрсету) тәртібін айқындайды.";
9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. "Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға қабылдау үшін жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) курстарды өткізу басталғанға дейін күнтізбелік 14 (он төрт) күн бұрын "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы осы Қағидалардың 1-1-қосымшасына сәйкес "Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан- әрі – Стандарт) көрсетілген құжаттарды қоса, осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысандағы өтінімді береді.";

О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2017 года № 194 "Об утверждении Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области физической культуры и спорта"
Приказ и.о. Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 июля 2022 года № 205. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2022 года № 28914
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2017 года № 194 "Об утверждении Правил подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15344) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области физической культуры и спорта, утвержденных указанным приказом (далее – Правила):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области физической культуры и спорта (далее – Правила) определяют порядок проведения подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в области физической культуры и спорта (далее – кадры), а также в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее – Закон) определяют порядок оказания государственной услуги "Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта" (далее – государственная услуга).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Государственная услуга оказывается организациями, осуществляющими деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров (далее – услугодатель).
Для зачисления на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта физические и юридические лица (далее – услугополучатель) за 14 (четырнадцать) календарных дней до начала проведения курсов обращаются с заявкой по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – заявка) через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал) с приложением документов, указанных в Стандарте государственной услуги "Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта" (далее – Стандарт) согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам.";

9-2, 9-3 және 9-4 - тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"9-2. Портал арқылы жүгінген жағдайда, "жеке кабинетте" көрсетілетін қызметті алушы өтініштерінің тарихында мемлекеттік қызметті көрсету үшін электрондық сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
9-3. Порталда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы хабарлама немесе көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
9-4. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімі болмауы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетуден бас тартады.";
Қағидаларға 1, 1-1 және 1-2-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
Қағидаларға 4-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді;
2) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
міндетін атқарушы
С. Жарасбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің міндетін атқарушы
2022 жылғы 26 шілдедегі
№ 205 бұйрығына
1-қосымша
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы кадрларды даярлау, қайта даярлау және
біліктілікті арттыру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
____________________________
(оқу өткізетін ұйымның атауы)
____________________________
____________________________
(өтініш беруші: жеке тұлға үшін
- аты, жөні, тегі (ол болған жағдайда);
заңды тұлға үшін - толық атауы)
Өтінім
Дене шынықтыру және спорт саласындағы келесі кадрлар ________________________
(даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру)
өту үшін жіберіледі:
Р/с №
Тегі, аты-жөні (ол болған жағдайда)
Лауазымының толық атауы
Тақырыбы, спорт түрі
Кезеңі (курстың басталу және аяқталу күні)
Байланыс (телефон нөмірі, электрондық мекенжайы)
1
2
3
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
_________________________________________
________________
қолы
(жеке тұлға үшін – аты, жөні, тегі (ол болған жағдайда), (жеке тұлға үшін – мекенжайы, телефон нөмірі, электрондық мекенжайы; заңды тұлға үшін – заңды тұлға үшін – толық атауы, заңды мекенжайы, телефон нөмірі, электрондық мекенжайы).
қолы және мөрі
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2022 жылғы "___" ______
№______ бұйрығына
2-қосымша
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы кадрларды
даярлау, қайта даярлау және
біліктілікті арттыру
қағидаларына

пункты 9-2, 9-3 и 9-4 изложить в следующей редакции:
"9-2. При обращении через портал в "личном кабинете" в истории обращений услугополучателя отображается статус о принятии электронного запроса для оказания государственной услуги.
9-3. Результатом оказания государственной услуги на портале является уведомление о принятии документов услугополучателю либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
9-4. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.";
приложения 1, 1-1 и 1-2 к Правилам изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
приложение 4 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим приказом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
С. Жарасбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Исполняющий обязанности
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 26 июля 2022 года № 205
Приложение 1
к Правилам подготовки,
переподготовки и повышения
квалификации кадров в области
физической культуры и спорта
Форма
____________________________
(наименование обучающей организации)
от _________________________
(заявителя: для физического
лица - фамилия, имя, отчество
(при его наличии); для
юридического лица – полное
наименование)
Заявка
Направляем для прохождения _____________________________________ следующие
кадры (подготовки или переподготовки или повышения квалификации) в области физической
культуры и спорта:
п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Полное наименование должности
Тема, вид спорта
Период
(дата начала и окончания курсов)
Контакты
(номер телефона, электронный адрес)
1
2
3
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
___________________________________
(для физического лица - фамилия, имя,
отчество (при его наличии), адрес
местожительства, номер телефона,
электронный адрес;
____________________________________
(для физического лица – подпись; для
юридического лица – подпись и печать)
для юридического лица – полное
наименование, юридический адрес,
номер телефона, электронный адрес).
Приложение 2
к приказу Министра культуры
и спорта Республики Казахстан
от " " _________ 2022 года

1-1-қосымша
"Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1.
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Мемлекеттік қызметті кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2.
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін "электрондық үкіметтің" www. egov. kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
3.
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
Көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды портал арқылы тапсырған сәттен бастап – автоматты түрде.
4.
Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны
Электронды (толық автоматтандырылған).
5.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
Порталда – көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы хабарлама немесе уәкілетті лауазымды адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
6.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлемақы мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Жеке және заңды тұлғаларға тегін.
7.
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі
Портал – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекен-жайлары Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында: www. gov. kz/ ent itie s/ msm "Қызметтер" бөлімінде орналастырылған.
8.
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
Порталға:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған, осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша заңды және жеке тұлғалар үшін дене шынықтыру және спорт саласындағы кадрларды даярлауға, қайта даярлауға, олардың біліктілігін арттыруға электрондық құжат нысанында сұрау салу.
9.
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер

Приложение 1-1
к Правилам подготовки,
переподготовки и повышения
квалификации кадров в области
физической культуры и спорта
Стандарт государственной услуги "Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта"
1.
Наименование услугодателя
Государственная услуга оказывается организациями, осуществляющими деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров (далее – услугодатель).
2.
Способы предоставления государственной услуги
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
3.
Срок оказания государственной услуги
С момента сдачи документов услугодателю через портал – автоматически.
4.
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная).
5.
Результат оказания государственной услуги
На портале - уведомление о принятии документов услугополучателю либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, удостоверенное электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
6.
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Физическим и юридическим лицам бесплатно.
7.
График работы услугодателя
Портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
8.
Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги
На портал:
запрос на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта для юридических и физических лиц в форме электронного документа по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам, удостоверенное ЭЦП услугополучателя.
9.
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан

1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімі болмауы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетуден бас тартады.
10.
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы курстарды өткізу басталғанға дейін 14 (он төрт) күнтізбелік күн бұрын көрсетілетін қызметті берушіге жүгінеді. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ЭЦҚ болған жағдайда портал арқылы электрондық нысанда сұрау салады. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтінім берген кезде дәйектілігін қолтаңбамен немесе ЭЦҚ-мен растай отырып, мынадай деректерді көрсетеді: тұрғылықты жерінің (орналасқан жерінің) мекенжайы, ұялы байланыстың абоненттік нөмірі, электрондық мекенжайы.
Цифрлық құжаттар сервисі "eGov mobile" мобильдік қосымшасында авторландырылған пайдаланушылар үшін қолжетімді.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган белгілеген тәртіппен мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы деректерді мемлекеттік қызметтер көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне енгізуді қамтамасыз етеді.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында көрсетілген телефондар немесе бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны бойынша алады.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2022 жылғы "___" ______
№______ бұйрығына
3-қосымша
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы кадрларды
даярлау, қайта даярлау және
біліктілікті арттыру
қағидаларына
1-2-қосымша
Нысан
____________________________
Көрсетілетін қызметті
алушының
____________________________
тегi аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
____________________________
немесе ұйымның атауы
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабының 1-тармағын, 2-тармағының 1) және 2) тармақшаларын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйым:
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(атауы және заңды мекен-жайы)
"Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
Жоқ және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттардың атауы:

1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.
10.
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Для получения государственной услуги услугополучатель за 14 (четырнадцать) календарных дней до начала проведения курсов обращается к услугодателю.
Услугополучатель подает запрос для получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия у него ЭЦП.
Услугополучатель при подаче заявки на получение государственной услуги указывает следующие данные: адрес места жительства (места нахождения), абонентский номер сотовой связи, электронный адрес, подтверждая достоверность подписью либо ЭЦП.
Сервис цифровых документов доступен для пользователей, авторизованных в мобильном приложении "eGov mobile".
Услугодатель обеспечивает внесение данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги в порядке, установленном уполномоченным органом в сфере информатизации согласно подпункту 11) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах".
Услугополучатель получает информацию о порядке оказания государственной услуги по телефонам, которые указаны на интернет-ресурсе услугодателя либо по телефону Единого контакт-центра: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 3
к приказу Министра культуры
и спорта Республики Казахстан
от " " _________ 2022 года
Приложение 1-2
к Правилам подготовки,
переподготовки и повышения
квалификации кадров
в области физической
культуры и спорта
Форма
__________________________________
Фамилия, имя, отчество
(при наличии)
__________________________________
либо наименование
__________________________________
организации услугополучателя
___________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в оказании государственной услуги
Руководствуясь пунктом 1, подпунктами 1) и 2) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики
Казахстан "О государственных услугах" организация, осуществляющая деятельность по подготовке,
переподготовке и повышению квалификации кадров в области физической культуры и спорта
Республики Казахстан
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
(наименование и юридический адрес)
отказывает в оказании государственной услуги в соответствии с пунктом 9 Стандарта
государственной услуги "Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение
квалификации кадров в области физической культуры и спорта".
Наименование отсутствующих или истекшим сроком действия документов:

1)___________________________________________________________;
2)___________________________________________________________;
3)___________________________________________________________.
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалды.
Орындаушы:___________________________________            ____________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)            (қолы)
Телефоны ____________________
Алдым:______________________________________             ____________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты            (қолы)
әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2022 жылғы "___" ______
№______ бұйрығына
4-қосымша
Дене шынықтыру және спорт
саласындағы кадрларды
даярлау, қайта даярлау және
біліктілікті арттыру
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________ (оқу өткізетін ұйымның атауы)
Анықтама
___________________________________________________________________ берілді,
(Тегі, аты-жөні (болған жағдайда)
ол дене шынықтыру және спорт саласындағы (даярлау немесе қайта даярлау немесе біліктілікті арттыру) курстан 20___ жылғы "___"______ бастап "___" ________ дейн тақырыбы:
_________________________________________________________________________
сағат көлемінде өтпеді. ________________________________             __________
(тегі, аты-жөні, (болған жағдайда) М.О.       (қолы)
оқу өткізетін ұйым басшысы
лауазымының толық атауы)
Берілген күні 20___ жылғы "____" ___________
______________
(берілген орны)

1)______________________________________________________________________________;
2)______________________________________________________________________________;
3)______________________________________________________________________________.
Настоящая расписка составлена в 2-х экземплярах, по одному для каждой стороны.
Исполнитель: ____________________________________________ _____________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)                  (подпись)
Телефон __________
Получил: ________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) услугополучателя)             (подпись)
"___" _________ 20__ год
Приложение 4
к приказу Министра культуры
и спорта Республики Казахстан
от " " _________ 2022 года
Приложение 4
к Правилам подготовки,
переподготовки и повышения
квалификации кадров в области
физической культуры и спорта
Форма
__________________________________________________
наименование обучающей организации
Справка
Дана _____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в том, что он (а) с "___" ____________________ по "___" __________ 20___ года не прошел
курс по ________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(подготовке или переподготовке или повышению квалификации)
в области физической культуры и спорта на тему:
_______________________________________________________________________________
____________________________________________________ в объеме ____________ часов.
___________________________________                               __________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)             М.П.                         (подпись)
полное наименование должности
руководителя обучающей организации
Дата выдачи "____" ___________ 20___года
________________
(место выдачи)