"Мемлекеттік органдардың ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1279 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің м.а. 2022 жылғы 27 тамыздағы № 297/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қыркүйекте № 29422 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік органдардың ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1279 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 99863 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ алып тасталсын;
5-қосымша кесте-2 3-баған 1.14-өрістің 2-тармақшасы 3 бөлігінде 3-бағанда келесі редакцияда жазылсын:
"- ҰОС қатысқандарды, мүгедектігі бар адамдарды, баллаларды әлеуметтік қорғау;";
8-қосымшаның 1-баған 2-өрісі келесі редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау министрлігі. Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі";
8-қосымшаның 1-баған 22-өрісі келесі редакцияда жазылсын:
"Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі";
8-қосымшаның 1-баған 51-өрісі келесі редакцияда жазылсын:
"Ғылым және жоғары білім министрлігі".
2. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Цифрлық трансформация департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1279 "Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности государственных органов по применению информационно-коммуникационных технологий"
Приказ и.о. Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 297/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2022 года № 29422
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1279 "Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности государственных органов по применению информационно-коммуникационных технологий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12961), следующие изменения:
в Методике оценки эффективности деятельности государственных органов по применению информационно-коммуникационных технологий, утвержденной указанным приказом:
пункт 2 исключить;
в приложении 5:
в таблице 2. Оценка по параметру "Полнота и актуальность информации" для интернет-ресурсов МИО:
строку, порядковый номер 1.14, изложить в следующей редакции:
"
1.14
Социальная защита населения
1) Трудоустройство (меры государственной поддержки, сообщения о вакансиях);
2) Социальное обеспечение:
- социальная помощь (отдельным категориям граждан, адресная социальная помощь);
- жилищная помощь;
- социальная защита участников ВОВ, лиц с инвалидностью, детей;
- пенсионные выплаты
3) Сведения о миграции населения, с указанием мер государственной поддержки и контактной информации уполномоченных органов;
3
3
".
2. Департаменту цифровой трансформации Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрінің м.а.
А. Жамбакин

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
А. Жамбакин