Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 187 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29806 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 124 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14138 болып тіркелген);
2) "Прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 124 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2019 жылғы 28 қазандағы № 132 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19549 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры Аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

О признании утратившими силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 сентября 2022 года № 187. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29806
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан:
1) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 124 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14138);
2) приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 октября 2019 года № 132 "О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 124 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 19549).
2. Департаменту финансов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя Аппарата Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан