Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының еңбегіне ақы төлеудің үлгілік жүйесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № ҚР ДСМ-140 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30768 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 24.11.2022 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасының биологиялық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының еңбегіне ақы төлеудің үлгілік жүйесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2022 жылғы 24 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-140 Бұйрығымен
бекітілген
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының еңбегіне ақы төлеудің үлгілік жүйесі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының еңбегіне ақы төлеудің үлгілік жүйесі (бұдан әрі – еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесі) "Қазақстан Республикасының биологиялық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес әзірленді және патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың мамандары мен көмекші персоналының еңбегіне ақы төлеу тәртібін айқындайды.

Об утверждении типовой системы оплаты труда специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 ноября 2022 года № ҚР ДСМ-140. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30768.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 24.11.2022.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О биологической безопасности Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую типовую систему оплаты труда специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности.
2. Комитету санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа предоставление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 24 ноября 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 ноября 2022 года
№ ҚР ДСМ-140
Типовая система оплаты труда специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая типовая система оплаты труда специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности (далее – типовая система оплаты труда) разработана в соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О биологической безопасности Республики Казахстан" (далее – Закон) и определяет порядок оплаты труда специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности.

2. Еңбекке ақы төлеу жүйесінде мынадай анықтамалар қолданылады:
1) еңбек жағдайлары – еңбекке ақы төлеу, еңбекті нормалау, еңбек міндеттерін орындау, жұмыс уақыты мен тынығу уақытының режимі жағдайлары, кәсіптерді (лауазымдарды) қоса атқару, қызмет көрсету аймақтарын кеңейту, жұмыста уақытша болмаған жұмыскердің міндеттерін атқару, еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау тәртібі, техникалық, өндірістік-тұрмыстық жағдайлар, сондай-ақ тараптардың келісуі бойынша өзге де еңбек жағдайлары;
2) еңбекке ақы төлеу – Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексіне және Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік-құқықтық актілеріне, сондай-ақ келісімдерге, еңбек, ұжымдық шарттарға және жұмыс берушінің актілеріне сәйкес жұмыскерге еңбегі үшін берілетін сыйақының міндетті төлемін жұмыс берушінің қамтамасыз етуіне байланысты қатынастар жүйесі;
3) көмекші персонал – патогенді биологиялық агенттермен (бұдан әрі – ПБА) жұмыс істеуді жүзеге асыратын субъектілердің ПБА жұмыс істеу кезінде қосалқы функцияны орындайтын жұмыскерлері (санитар, дезинфектор, жүргізуші);
4) патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын маман – техникалық және кәсіптік және (немесе) орта білімнен кейінгі білімі және (немесе) жоғары және (немесе) жоғары білімнен кейінгі білімі және (немесе) ғылыми дәрежесі бар және белгіленген тәртіппен ПБА жұмыс істеуге жіберілген жеке тұлға.
2-тарау. Еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесі
3. Еңбекке ақы төлеу жүйесі еңбекке ақы төлеуді мыналарды қолдану негізінде:
1) "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының (бұдан әрі – Қаулы) азаматтық қызметшілердің (білікті жұмысшыларды қоспағанда), мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдарын функционалдық блоктар бойынша сыныптауға сәйкес патогендігі I және II топтардағы ПБА жұмыс істеуді жүзеге асыратын мамандар мен патогендігі I және II топтардағы ПБА жұмыс істеуді жүзеге асырау кезінде қосалқы функцияны орындайтын көмекші персонал лауазымдарының сыныптамасын;
2) қаулымен белгіленген базалық лауазымдық айлықақыны (бұдан әрі – БЛА);
3) қаулымен бекітілген азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің (жұмысшыларды қоспағанда) функционалдық блоктар бойынша лауазымдық айлықақыларын есептеуге арналған коэффициенттеріне сәйкес патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын мамандарының функционалдық блоктар бойынша лауазымдық айлықақыларын есептеуге арналған коэффициенттерді;

2. В системе оплаты труда применяются следующие определения:
1) условия труда – условия оплаты, нормирования труда, выполнения трудовых обязанностей, режима рабочего времени и времени отдыха, порядок совмещения профессий (должностей), расширения зон обслуживания, выполнения обязанностей временно отсутствующего работника, безопасности и охраны труда, технические, производственно-бытовые условия, а также иные по согласованию сторон условия труда;
2) оплата труда – система отношений, связанных с обеспечением работодателем обязательной выплаты работнику вознаграждения за его труд в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также соглашениями, трудовым, коллективным договорами и актами работодателя;
3) вспомогательный персонал – работники субъектов, осуществляющих обращение с патогенными биологическими агентами (далее – ПБА), выполняющие вспомогательную функцию при обращении с ПБА (санитар (санитарка), дезинфектор, водитель);
4) специалист, осуществляющий обращение с патогенными биологическими агентами – физическое лицо, имеющее техническое и профессиональное и (или) послесреднее образование и (или) высшее и (или) послевузовское образование, и (или) ученую степень и допущенное в установленном порядке к обращению с ПБА.
Глава 2. Типовая система оплаты труда
3. Система оплаты труда включает в себя оплату труда на основе применения:
1) классификации должностей специалистов, осуществляющих обращение с ПБА I и II групп патогенности и вспомогательного персонала, выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения с ПБА I и II групп патогенности согласно классификации должностей гражданских служащих (за исключением квалифицированных рабочих), работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, по функциональным блокам, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" (далее – постановление);
2) базового должностного оклада (далее – БДО), установленного постановлением;
3) коэффициентов для исчисления должностных окладов специалистов, осуществляющих обращение с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности по функциональным блокам согласно коэффициентов для исчисления должностных окладов гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий (за исключением рабочих) по функциональным блокам, утвержденных постановлением;

4) қаулымен бекітілген жұмысшылардың лауазымдық айлықақыларын (тарифтік мөлшерлемелерін) есептеуге арналған коэффициенттерге сәйкес көмекші персоналдың (санитар, дезинфектор, жүргізуші) лауазымдық айлықақыларын (тарифтік мөлшерлемелерін) есептеуге арналған коэффициенттерді;
5) қаулымен бекітілген денсаулық сақтау саласындағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбек жағдайлары үшін қосымша ақыларына сәйкес кәсіптік аурулардың пайда болу тәуекелі жоғары зиянды және (немесе) қауіпті еңбек жағдайларын ескере отырып, мамандар мен көмекші персонал үшін қосымша ақыларды;
6) қаулымен бекітілген азаматтық қызметшілер, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлері, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлері үшін бірыңғай қосымша ақылар мен үстемеақыларына сәйкес шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі І және ІІ топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персонал үшін бірыңғай қосымша ақылар мен үстемеақыларды;
7) қаулыда көзделген медициналық және фармацевтикалық білімі бар мамандар үшін тиісті түзету коэффициентерін;
8) осы еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесіне 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік кәсіпорынның штат кестесін қамтиды.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының лауазымдық айлықақысы (бұдан әрі – ЛА) атқаратын лауазымдарының функционалдық блоктарға жатқызылуына және мамандығы бойынша жұмыс өтіліне байланысты осы еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесінің 3-тармағында көзделген тиісті коэффициенттерді, берілген біліктілік разрядтарын осы еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесінің 3-тармағының 2) тармақшасында белгіленген БЛА мөлшеріне көбейту арқылы айқындалады.
5. Алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Осы еңбекке ақы төлеудің үлгілік жүйесінде белгіленген шектерде мамандар мен көмекші персонал үшін еңбек жағдайларына арналған қосымша ақылар мен үстемеақылардың нақты мөлшерлері салалық келісімде, ұжымдық шартта және (немесе) Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексіне сәйкес жұмыс берушінің актісінде айқындалады.
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
кәсіпорындардың патогендігі
I және II топтардағы
патогенді биологиялық
агенттермен жұмыс істеуді
жүзеге асыратын (жұмыс істеуді
жүзеге асыру кезінде қосалқы
функцияны орындайтын)
мамандары мен көмекші
персоналының еңбегіне ақы
төлеудің үлгілік жүйесіне
1-қосымша
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі І және ІІ топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналының лауазымдарының сыныптамасы

4) коэффициентов для исчисления должностных окладов (тарифных ставок) вспомогательного персонала (санитар (санитарка), дезинфектор, водитель) согласно коэффициентов для исчисления должностных окладов (тарифных ставок) рабочих, утвержденных постановлением;
5) доплат для специалистов и вспомогательного персонала с учетом вредных и (или) опасных условий труда, повышенного риска приобретения профессиональных заболеваний согласно доплат за условия труда гражданским служащим, работникам организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работникам казенных предприятий в сфере здравоохранения, утвержденных постановлением;
6) единых доплат и надбавок для специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности согласно доплат и надбавок, единые для гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, утвержденных постановлением;
7) соответствующих поправочных коэффициентов для специалистов с медицинским и фармацевтическим образованием, предусмотренных постановлением;
8) штатного расписания государственного предприятия, по форме согласно приложению 5 к настоящей типовой системе оплаты труда.
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Должностной оклад (далее – ДО) специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности определяется путем умножения соответствующих коэффициентов, предусмотренных пунктом 3 настоящей типовой системы оплаты труда, в зависимости от отнесения занимаемых должностей к функциональным блокам и стажа работы по специальности, присвоенных квалификационных разрядов на размер БДО, установленного подпунктом 2) пункта 3 настоящей типовой системы оплаты труда.
5. Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Конкретные размеры доплат и надбавок за условия труда для специалистов и вспомогательного персонала в пределах, установленных настоящей типовой системой оплатой труда, определяются отраслевым соглашением, коллективным договором и (или) актом работодателя в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан.
Приложение 1
к типовой системе оплаты
труда специалистов и
вспомогательного персонала
государственных предприятий
на праве хозяйственного
ведения, осуществляющих
обращение (выполняющих
вспомогательную
функцию при осуществлении
обращения) с патогенными
биологическими агентами
I и II групп патогенности
Классификация должностей специалистов, осуществляющих обращение с ПБА I и II групп патогенности и вспомогательного персонала, выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения с ПБА I и II групп патогенности

Ескерту. 1-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
кәсіпорындардың патогендігі
I және II топтардағы
патогенді биологиялық
агенттермен жұмыс істеуді
жүзеге асыратын
(жұмыс істеуді жүзеге асыру
кезінде қосалқы функцияны
орындайтын) мамандары мен
көмекші персоналының еңбегіне
ақы төлеудің үлгілік жүйесіне
2-қосымша
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын мамандарының функционалдық блоктар бойынша лауазымдық айлықақыларын есептеуге арналған коэффициенттер
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
кәсіпорындардың патогендігі
I және II топтардағы
патогенді биологиялық
агенттермен жұмыс істеуді
жүзеге асыратын
(жұмыс істеуді жүзеге асыру
кезінде қосалқы функцияны
орындайтын) мамандары мен
көмекші персоналының
еңбегіне ақы төлеудің
үлгілік жүйесіне
3-қосымша
Көмекші персоналдың (санитар, дезинфектор, жүргізуші) лауазымдық айлықақыларын (тарифтік мөлшерлемелерін) есептеуге арналған коэффициенттер
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
кәсіпорындардың патогендігі
I және II топтардағы
патогенді биологиялық
агенттермен жұмыс істеуді
жүзеге асыратын
(жұмыс істеуді жүзеге асыру
кезінде қосалқы функцияны
орындайтын) мамандары мен
көмекші персоналының
еңбегіне ақы төлеудің
үлгілік жүйесіне
4-қосымша
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың патогендігі I және II топтардағы патогенді биологиялық агенттермен жұмыс істеуді жүзеге асыратын (жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны орындайтын) мамандары мен көмекші персоналы үшін бірыңғай қосымша ақылар мен үстемеақылар
Ескерту. 4-қосымша алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.09.2023 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
кәсіпорындардың патогендігі
I және II топтардағы
патогенді биологиялық
агенттермен жұмыс істеуді
жүзеге асыратын
(жұмыс істеуді жүзеге асыру кезінде қосалқы функцияны
орындайтын) мамандары мен
көмекші персоналының
еңбегіне ақы төлеудің
үлгілік жүйесіне
5-қосымша
Үлгі
Мемлекеттік кәсіпорынның штаттық кестесі
Құрылымдық бөлімше/лауазым
Штат бірліктерінің саны
Құрылымдық бөлімше бойынша жиыны
Кәсіпорын бойынша барлығы

Сноска. Приложение 1 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к типовой системе оплаты
труда специалистов и
вспомогательного персонала
государственных предприятий
на праве хозяйственного
ведения, осуществляющих
обращение (выполняющих
вспомогательную
функцию при осуществлении
обращения) с патогенными
биологическими агентами
I и II групп патогенности
Коэффициенты для исчисления должностных окладов специалистов, осуществляющих обращение с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности по функциональным блокам
Сноска. Приложение 2 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к типовой системе оплаты
труда специалистов и
вспомогательного персонала
государственных предприятий
на праве хозяйственного
ведения, осуществляющих
обращение (выполняющих
вспомогательную
функцию при осуществлении
обращения) с патогенными
биологическими агентами
I и II групп патогенности
Коэффициенты для исчисления должностных окладов (тарифных ставок) вспомогательного персонала (санитар (санитарка), дезинфектор, водитель)
Сноска. Приложение 3 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к типовой системе оплаты
труда специалистов и
вспомогательного персонала
государственных предприятий
на праве хозяйственного
ведения, осуществляющих
обращение (выполняющих
вспомогательную
функцию при осуществлении
обращения) с патогенными
биологическими агентами
I и II групп патогенности
Единые доплаты и надбавки для специалистов и вспомогательного персонала государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, осуществляющих обращение (выполняющих вспомогательную функцию при осуществлении обращения) с патогенными биологическими агентами I и II групп патогенности
Сноска. Приложение 4 исключено приказом Министра здравоохранения РК от 12.09.2023 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к типовой системе оплаты
труда специалистов и
вспомогательного персонала
государственных предприятий
на праве хозяйственного
ведения, осуществляющих
обращение (выполняющих
вспомогательную
функцию при осуществлении
обращения) с патогенными
биологическими агентами
I и II групп патогенности
Форма
Штатное расписание государственного предприятия
Структурное подразделение/должность Количество штатных единиц
Итого по структурному подразделению
Всего по предприятию