Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 702 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 желтоқсанда № 31076 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2022 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 702 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолын (жол учаскесін) ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 317 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11144 болып тіркелген):
1-тармақта:
1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын І-а санатты "Көкшетау арқылы Астана – Петропавл" автомобиль жолының "Астана – Щучинск" 18+772 километр (бұдан әрі – км) – 230+250 км учаскесі (бұдан әрі – ақылы жол (учаске) ақылы негізде пайдаланылады;
2) баламалы жол жүріп өту: "РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы" республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Астана – Атбасар" учаскесі, "Көкшетау – Атбасар" республикалық маңызы бар автомобиль жолының Атбасар – Зеренді учаскесі, Щучинск – Зеренді республикалық маңызы бар автомобиль жолы арқылы жүзеге асырылуы мүмкін;";

О внесении изменений в некоторые приказы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 9 декабря 2022 года № 702. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2022 года № 31076
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень приказов Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету автомобильных дорог Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 9 декабря 2022 года № 702
Перечень некоторых приказов Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. В приказе исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 317 "Об использовании автомобильной дороги (участка) общего пользования республиканского значения на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11144):
в пункте 1:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Астана – Щучинск" километр (далее – км) 18 + 772 – км 230 + 250 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Астана – Петропавловск", через Кокшетау (далее – платная дорога (участок) используется на платной основе;
2) проезд может осуществляться по альтернативной дороге: участок "Астана – Атбасар" автомобильной дороги республиканского значения "граница РФ (на Екатеринбург) – Алматы", участок "Атбасар – Зеренда" автомобильной дороги республиканского значения "Кокшетау – Атбасар", автомобильная дорога республиканского значения "Щучинск – Зеренда";";

3-қосымша осы тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолын (жол учаскесін) ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 902 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18071 болып тіркелген):
1-тармақта:
1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын І-а санатты "Ресей Федерациясы шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы", Қостанай, Астана, Қарағанды арқылы автомобиль жолының "Астана – Теміртау" 1291 + 335 километр (бұдан әрі – км) – 1425 + 422 км учаскесі (бұдан әрі – ақылы жол (учаске)) ақылы негізде пайдаланылады;
2) жүріп өту мынадай баламалы жол арқылы жүзеге асырылуы мүмкін: "Астана – Қабанбай батыр – Энтузиаст – Киевка – Темiртау" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ автомобиль жолы;";
2-қосымша осы тізбеге 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолын (жол учаскесін) ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 903 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18072 болып тіркелген):
2-қосымша осы тізбеге 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. "Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолын (жол учаскесін) ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 904 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18073 болып тіркелген):
1-тармақта:
1) және 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын І-а санатты "Алматы – Өскемен (Сарқандтың, Аягөздің айналма жолдарымен және Мұқры шатқалының кiреберiсімен)" автомобиль жолының "Алматы – Қонаев" 25 + 045 километр (бұдан әрі – км) – 67 + 000 км учаскесі (бұдан әрі – ақылы жол (учаске)) ақылы негізде пайдаланылады;
2) жүріп өту мынадай баламалы жол арқылы жүзеге асырылуы мүмкін: "Ресей Федерациясы шекарасы (Екатеринбургқа) – Алматы", Қостанай, Астана, Қарағанды арқылы республикалық маңызы бар ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Алматы – Құрты" учаскесі, "Қонаев – Құрты" республикалық маңызы бар ортақ пайдаланылатын автомобиль жолы;";
2-қосымша осы тізбеге 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Тараз – Қайнар учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 581 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25114 болып тіркелген):

приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему перечню.
2. В приказе Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 902 "Об использовании автомобильной дороги (участка) общего пользования республиканского значения на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18071):
в пункте 1:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Астана – Темиртау" километр (далее – км) 1291 + 335 – км 1425 + 422 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения, I-а категории "граница Российской Федерации (на Екатеринбург) – Алматы", через Костанай, Астана, Караганда (далее – платная дорога (участок) используется на платной основе;
2) проезд может осуществляться по альтернативной дороге: автомобильная дорога общего пользования республиканского значения "Астана – Кабанбай батыра – Энтузиаст – Киевка – Темиртау";";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему перечню.
3. В приказе Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 903 "Об использовании автомобильной дороги (участка) общего пользования республиканского значения на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18072):
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему перечню.
4. В приказе Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 904 "Об использовании автомобильной дороги (участка) общего пользования республиканского значения на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18073):
в пункте 1:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Алматы – Конаев" километр (далее – км) 25 + 045 – км 67 + 000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Алматы – Усть-Каменогорск (с обходом Сарканд, Аягоз и подъездом к перевалу Мукры)" (далее – платная дорога (участок)) используется на платной основе;
2) проезд осуществляется по альтернативной дороге: автомобильная дорога общего пользования республиканского значения "граница Российской Федерации (на Екатеринбург) – Алматы", через Костанай, Астана, Караганда участок "Алматы – Курты", автомобильная дорога общего пользования республиканского значения "Конаев – Курты";";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему перечню.
5. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 581 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Тараз – Кайнар на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25114):

2-қосымша осы тізбеге 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Шымкент – Қызылорда учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 582 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25113 болып тіркелген):
2-қосымша осы тізбеге 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
7. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Щучинск – Көкшетау учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 583 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25112 болып тіркелген):
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) I-б санатты "Астана – Петропавл", Көкшетау арқылы республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Щучинск – Көкшетау" 230+250 километр (бұдан әрі – км) – 291+000 км (бұдан әрі – ақылы жол (учаске)) ақылы негізде пайдаланылатыны;";
2-қосымша осы тізбеге 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Нұр-Сұлтан – Павлодар учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 584 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25108 болып тіркелген):
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Астана – Павлодар учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы";
1-тармақта:
1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) І-а санатты "Астана – Ерейментау – Шідерті" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын, І-а санатты "Қызылорда – Павлодар – Успенка – Ресей Федерациясының шекарасы" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын "Астана – Павлодар" 16+000 километр (бұдан әрі – км) – 1367+000 км учаскесі ақылы негізде (бұдан әрі – ақылы жол (учаске)) пайдаланылатыны;
2) жүріп өту мынадай баламалы жол арқылы жүзеге асырылуы мүмкін: республикалық маңызы бар "Астана – Қабанбай батыр – Киевка – Теміртау" автомобиль жолы, республикалық маңызы бар "Бастау – Ақтау – Теміртау" автомобиль жолының "Теміртау – Ақтау" учаскесі, республикалық маңызы бар "Қарағанды – Аягөз – Бұғаз" автомобиль жолының "Ақтау – Ульяновск" учаскесі, республикалық маңызы бар "Қалқаман – Баянауыл – Үміткер – Ульяновск" автомобиль жолы, облыстық маңызы бар "Беловка – Қалқама" автомобиль жолы, республикалық маңызы бар "Ленинский – Ақсу – Көктөбе – Үлкен Ақжар – Курчатов" автомобиль жолының "Беловка-Ленинский" учаскесі, Ертіс өзені арқылы өтетін көпір өткелі республикалық маңызы бар автомобиль жолы;";

приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему перечню.
6. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 582 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Шымкент – Кызылорда на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25113):
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему перечню.
7. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 583 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Щучинск – Кокшетау на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25112):
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Щучинск-Кокшетау" километр (далее – км) 230+250 – км 291+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-б категории "Астана – Петропавловск", через Кокшетау (далее – платная дорога (участок)) используется на платной основе;";
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему перечню.
8. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 584 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Нур-Султан – Павлодар на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25108):
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Астана – Павлодар на платной основе";
в пункте 1:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Астана – Павлодар" километр (далее – км) 16+000 – км 1367+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Астана – Ерейментау – Шидерты", автомобильной дороги общего пользования республиканского значения, I-а категории "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница Российской Федерации" (далее – платная дорога (участок)) используется на платной основе;
2) проезд может осуществляться по альтернативной дороге: автомобильная дорога республиканского значения "Астана – Кабанбай батыра – Киевка – Темиртау", участок "Темиртау – Актау" автомобильной дороги республиканского значения "Бастау – Актау – Темиртау", участок "Актау – Ульяновский" автомобильной дороги республиканского значения "Караганды – Аягоз – Бугаз", автомобильная дорога республиканского значения "Калкаман – Баянауыл – Умуткер – Ульяновский", автомобильная дорога областного значения "Беловка – Калкаман", участок "Беловка – Ленинский" автомобильной дороги республиканского значения "Ленинский – Аксу – Коктобе – Большой Акжар – Курчатов", автомобильная дорога республиканского значения "Мостовой переход через реку Иртыш";";

2-қосымша осы тізбеге 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
9. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Шымкент – Тараз" учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 585 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25110 болып тіркелген):
2-қосымша осы тізбеге 9-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
10. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Қапшағай – Талдықорған учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 586 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25109 болып тіркелген):
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Қонаев – Талдықорған учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы";
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) I-б санатты "Алматы – Өскемен – Шемонайха – Ресей Федерациясының шекарасы (Сарқанд, Аягөз айналма жолдарымен және Мұқры шатқалына кіреберісімен)" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Қонаев – Талдықорған" 67+000 километр (бұдан әрі – км) – 253+000 км учаскесі ақылы негізде (бұдан әрі – ақылы жол (учаске)) пайдаланылатыны;";
1-қосымша осы тізбеге 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы тізбеге 11-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-қосымша осы тізбеге 12-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
11. "Республикалық маңызы бар автомобиль жолының Шымкент – Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 587 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25111 болып тіркелген):
2-қосымша осы тізбеге 13-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Тізбеге 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2015 жылғы 26 наурыздағы
№ 317 бұйрығына
3 қосымша
Ақылы автомобиль жолы (учаскесі) бойынша жүріп өту үшін төлем мөлшерлемелері

приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему перечню.
9. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 585 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Шымкент – Тараз на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25110):
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему перечню.
10. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 586 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Капшагай – Талдыкорган на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25109):
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Конаев – Талдыкорган на платной основе";
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) участок "Конаев – Талдыкорган" километр (далее – км) 67+000 – км 253+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения І-б категории "Алматы – Усть-Каменогорск – Шемонаиха – граница Российской Федераций (с обходом Сарканд, Аягоз и подъездом к перевалу Мукры)" (далее – платная дорога (участок)) используется на платной основе;";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему перечню;
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему перечню;
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему перечню.
11. В приказе исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 587 "Об использовании участка автомобильной дороги республиканского значения Шымкент – граница Республики Узбекистан (на Ташкент) на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25111):
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему перечню.
Приложение 1 к перечню
Приложение 3 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 26 марта 2015 года № 317
Ставки платы за проезд по платной автомобильной дороге (участку)

І-а санатты "Көкшетау арқылы Астана – Петропавл" жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Астана – Щучинск" 18+772 км – 230+250 км учаскесі:
теңге
Р/с№
Аймақтар
Жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі – тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Астана – Щучинск" км 18 + 772 – км 230 + 250 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Астана – Петропавловск, через Кокшетау":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

5 200
1) абонемент – бір ақылы учаске шегінде орын ауыстырған кезде республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес, әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыс ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелген белгілі бір уақыт кезеңіне автомобиль жолдарының ақылы учаскелері бойынша автокөлік құралдарының өтуі үшін ақылы автомобиль жолдарын (учаскелерін) пайдаланушыларды ақы төлеудің тіркелген құнын енгізу құқығын беруге ынталандыру;

5 200
1) абонемент - стимулирование пользователей платных автомобильных дорог (участков) на предоставление права вносить фиксированную стоимость оплаты за проезд автотранспортных средств по платным участкам автомобильных дорог на определенный период времени, которые зарегистрированы в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения при перемещении в пределах одного платного участка;

2) абоненттік төлем жергілікті көлік үшін көлік құралының түріне және жүк көтергіштігіне қарай белгіленеді. Абонементтердің мынадай түрлері көзделеді:
бір айға:
Көлік түрі
Жеңіл автокөліктер үшін
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері үшін
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері үшін
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар үшін
Жүк көтергіштігі 10 тн жоғары 15 тн дейінгі жүк автомобильдері үшін
Жүк көтергіштігі 15 тн жоғары, оның ішінде тіркелгіш және ершікті тартқыштар үшін
1
2
3
4
5
6
7
Абоненттік төлемнің құны
қарастырылмаған
2 Айлық есептік көрсеткіштер
4 Айлық есептік көрсеткіштер
6 Айлық есептік көрсеткіштер
8 Айлық есептік көрсеткіштер
10 Айлық есептік көрсеткіштер
бір жылға (күнтізбелік 365 күн):
Көлік түрі
Жеңіл автокөліктер үшін
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері үшін
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері үшін
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар үшін
Жүк көтергіштігі 10 тн жоғары 15 тн дейінгі жүк автомобильдері үшін
Жүк көтергіштігі 15 тн жоғары, оның ішінде тіркелгіш және ершікті тартқыштар үшін
1
2
3
4
5
6
7
Абоненттік төлемнің құны
1000 теңге
20 Айлық есептік көрсеткіштер
40 Айлық есептік көрсеткіштер
60 Айлық есептік көрсеткіштер
80 Айлық есептік көрсеткіштер
100 Айлық есептік көрсеткіштер

2) абонентская плата устанавливается для местного транспорта в зависимости от типа транспортного средства и грузоподъемности. Предусматриваются следующие виды абонементов:
на один месяц:
Тип транспортного средства
Для легковых
Для автобусов до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Для автобусов до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Для автобусов свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т
Для грузовых автомобили грузоподъемностью от 10 т до 15 т
Для грузовых автомобили грузоподъемностью свыше 15 т, в том числе с прицепами, седельные тягачи
1
2
3
4
5
6
7
Стоимость абонентской платы
не предусмотрен
2 Месячных расчетных показателя
4 Месячных расчетных показателя
6 Месячных расчетных показателя
8 Месячных расчетных показателя
10 Месячных расчетных показателя
на один год (365 календарных дней):
Тип транспортного средства
для легковых
для Автобусов до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 т
для Автобусов до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
для Автобусов свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т
для Грузовых автомобилей грузоподъемностью от 10 т до 15 т
для Грузовых автомобилей грузоподъемностью свыше 15 т, в том числе с прицепами, седельные тягачи
1
2
3
4
5
6
7
Стоимость абонентской платы
1000 тенге
20 Месячных расчетных показателя
40 Месячных расчетных показателя
60 Месячных расчетных показателя
80 Месячных расчетных показателя
100 Месячных расчетных показателя

3) аймақ – өзінің ұзақтығы бар және көлік құралының жүк көтергіштігіне және түріне байланысты жүріп өткені үшін белгілі бір ақы мөлшерлемесі бар ақылы автомобиль жолдарындағы (учаскедегі) жол кесіндісі;
4) алдын – ала төлеу – пайдаланушының ақылы автомобиль жолдарымен (учаскелерімен) ақы алу пунктері арқылы жүріп өткенге дейінгі төленген ақысы;
5) жергілікті көлік – бір аудан шегінен тыс қозғалу кезінде жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелген көлік құралы;
6) транзиттік көлік – жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелмеген немесе мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілері жоқ және/немесе ол туралы мәліметтер Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тіркелген көліктің бірыңғай ақпараттық жүйесінде жоқ көлік құралы.
Тізбеге 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 902 бұйрығына
2-қосымша
Ақылы автомобиль жолы (учаскесі) бойынша жүріп өту үшін төлем мөлшерлемелері

3) зона – это отрезок дороги на платной автомобильной дороге (участку), имеющий свою протяженность и определенную ставку платы за проезд в зависимости от грузоподъемности и типа транспортного средства;
4) предоплата – плата за проезд по платным автомобильным дорогам (участкам) произведенная пользователем до проезда, через пункты взимания платы;
5) местный транспорт – транспортное средство, зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения при перемещении за пределами одного района;
6) транзитный транспорт – транспортное средство, не зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения или сведения о которых не содержатся в единой информационной системе зарегистрированного транспорта Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 2 к перечню
Приложение 2 к приказу
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 902
Ставки платы за проезд по платной автомобильной дороге (участку)

І-а санатты "Ресей Федерациясы шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы" Қостанай, Астана, Қарағанды арқылы республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолының "Астана – Теміртау" 1291 + 335 км – 1425 + 422 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі – тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері

Участок "Астана – Темиртау" км 1291 + 335 – км 1425 + 422 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "граница Российской Федерации (на Екатеринбург) – Алматы", через Костанай, Астана, Караганда:
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т

І-б санатты "Алматы – Шелек – Қорғас" жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Алматы – Қорғас" 25 + 800 км – 320 + 800 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Алматы – Хоргос" км 25 + 800 – км 320 + 800 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-б категории "Алматы – Шелек – Хоргос":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

І-а санатты "Алматы – Өскемен (Сарқандтың, Аягөздің айналма жолдарымен және Мұқры шатқалының кiреберiсімен)" жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Алматы – Қонаев" 25 + 045 км – 67 + 000 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Алматы – Конаев" км 25 + 045 – км 67 + 000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Алматы – Усть-Каменогорск (с обходом Сарканд, Аягоз и подъездом к перевалу Мукры)":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

І-б санатты "Алматы – Ташкент – Термез" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Тараз – Қайнар" 238 км – 475+525 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Тараз – Кайнар" км 238 – 475+525 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-б категории "Алматы – Ташкент – Термез":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые автомобили
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

І-б санатты "Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға) – Шымкент" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Шымкент – Қызылорда" 2252 + 000 км – 1805 + 500 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Шымкент – Кызылорда" км 2252+000 – км 1805+500 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-б категории "граница Росcийской Федерации (на Самару) – Шымкент":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковой транспорт
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

I-б санатты "Астана – Петропавл", Көкшетау арқылы республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Щучинск – Көкшетау" 230 + 250 км - 291 + 000 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері
32 орын нан асатын автобустар және жүк көтергіштігі 10 тн дейін автопоездар

Участок "Щучинск – Кокшетау" км 230+250 – км 291+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-б категории "Астана – Петропавловск", через Кокшетау:
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т
Автобусы свыше 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью автопоезда до 10 т

І-а санатты "Астана – Ерейментау – Шідерті" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын, І-а санатты "Қызылорда – Павлодар – Успенка – Ресей Федерациясының шекарасы" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын "Астана – Павлодар" 16+000 км – 1367+000 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері

Участок "Астана – Павлодар" км 16+000 – км 1367+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Астана – Ерейментау – Шидерты", автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница Российской Федерации":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковый транспорт
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)

3) аймақ – өзінің ұзақтығы бар және көлік құралының жүк көтергіштігіне және түріне байланысты жүріп өткені үшін белгілі бір ақы мөлшерлемесі бар ақылы автомобиль жолдарындағы (учаскедегі) жол кесіндісі;
4) алдын – ала төлеу – пайдаланушының ақылы автомобиль жолдарымен (учаскелерімен) ақы алу пунктері арқылы жүріп өткенге дейінгі төленген ақысы;
5) жергілікті көлік – бір аудан шегінен тыс қозғалу кезінде жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелген көлік құралы;
6) транзиттік көлік – жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелмеген немесе мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілері жоқ және/немесе ол туралы мәліметтер Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тіркелген көліктің бірыңғай ақпараттық жүйесінде жоқ көлік құрал;

3) зона – это отрезок дороги на платной автомобильной дороге (участку), имеющий свою протяженность и определенную ставку платы за проезд в зависимости от грузоподъемности и типа транспортного средства;
4) предоплата – плата за проезд по платным автомобильным дорогам (участкам) произведенная пользователем до проезда, через пункты взимания платы;
5) местный транспорт – транспортное средство, зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения при перемещении за пределами одного района;
6) транзитный транспорт – транспортное средство, не зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения или сведения о которых не содержатся в единой информационной системе зарегистрированного транспорта Министерства внутренних дел Республики Казахстан;

7) жол жүру ақысының мөлшерлемелері 593 км-ден 632 км-ге дейін реконструкциялау жөніндегі жұмыстарды жүргізуде ескере отырып көрсетілген.".
Тізбеге 9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін
атқарушының
2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 585 бұйрығына
2-қосымша
Ақылы автомобиль жолы (учаскесі) бойынша жүріп өту үшін төлем мөлшерлемелері
І-б санатты учаскесі Көкпек, Көктал, Қайнар арқылы өтетін "Өзбекстан Республикасының шекарасы – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас (Қазақстан Республикасының шекарасына кіреберістермен және Тараз, Құлан, Қордай асуы айналма жолдарымен)" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Шымкент – Тараз" 674 +000 км - 534+700 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер

7) протяженность платного участка и ставки платы за проезд указаны с учетом проводимых работ по реконструкции участка с км 593+000 по км 632+000.
Приложение 9 к перечню
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 ноября 2021 года № 585
Ставки платы за проезд по платной автомобильной дороге (участку)
Участок "Шымкент – Тараз" км 674+000 – км 534+700 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения І-б категории "граница Республики Узбекистан (на Ташкент) – Шымкент – Тараз – Алматы – Хоргос через Кокпек, Коктал, Кайнар (с подъездами к границе Республики Казахстан и обходами Тараз, Кулан, перевал Кордай)":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые

3) аймақ – өзінің ұзақтығы бар және көлік құралының жүк көтергіштігіне және түріне байланысты жүріп өткені үшін белгілі бір ақы мөлшерлемесі бар ақылы автомобиль жолдарындағы (учаскедегі) жол кесіндісі;
4) алдын – ала төлеу – пайдаланушының ақылы автомобиль жолдарымен (учаскелерімен) ақы алу пунктері арқылы жүріп өткенге дейінгі төленген ақысы;
5) жергілікті көлік – бір аудан шегінен тыс қозғалу кезінде жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелген көлік құралы;
6) транзиттік көлік – жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар ақылы автомобиль жолына (учаскесіне) іргелес әкімшілік-аумақтық бірлікте (облыстың ауданы) белгіленген тәртіппен тіркелмеген немесе мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілері жоқ және/немесе ол туралы мәліметтер Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің тіркелген көліктің бірыңғай ақпараттық жүйесінде жоқ көлік құралы;
7) ақылы учаскенің ұзақтығы және жүріп өту үшін төлем мөлшерлемелері 593+000 км-ден 632+000 км-ге дейін және 546+000 км-ден 557+000 км-ге дейін учаскені реконструкциялау бойынша жүргізілетін жұмыстарды ескере отырып көрсетілген.".
Тізбеге 10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін
атқарушының
2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 586 бұйрығына
1-қосымша
Ақылы жолдың (учаскенің) басқа автомобиль жолдарымен қиылысулар және басқа автомобиль жолдарына қосылулар тізбесі
Қиылысулар мен қосылулар мекенжайы км + метр
Көзделген қиылысу мен қосылу бойынша елді мекендердің атауы
Қонаев қаласы
69 км
Қонаев қаласындағы көлік айрығы
72 км
Қонаев қаласы
77 км
Қазақстан көлік айрығы
83 км
Бақанас ауылындағы көлік айрығы
99 км
Демалыс аймағындағы көлік айрығы
110 км
Шеңгелді ауылы
Кербұлақ ауданы
140 км
Жоламан ауылы
147 км
Малайсары ауылы
157 км
Қарашоқы ауылы
167 км
Сарыөзек ауылы
169 км
Сарыөзек ауылының көлік айрығы
172 км
Сарыөзек ауылы
175 км
Сарыбұлақ ауылы
177 км
Желдіқара ауылы
Көксу ауданы
км 200
Айнабұлақ ауылы
км 204
Айнабұлақ ауылы
км 210
Қызылтоған ауылы
км 213
Алғабас ауылы
км 235
Жамбыл ауылы
км 235
Мұқры ауылы
км 241
Ақшатоған ауылы
км 242
Теректі ауылы
км 242
Балпық би ауылы
Ескелді ауданы
км 245
Алдабергенов ауылы
км 246
Бақтыбай ауылы
Талдықорған қаласы
км 251
аудан 3 бөлімше
км 253
коттедж қалашығы
км 254
Талдықорған қаласы
Тізбеге 11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін
атқарушының
2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 586 бұйрығына
2-қосымша
Ақылы автомобиль жолы (учаскесі) бойынша жүріп өту үшін төлем мөлешерлемелері

3) зона – это отрезок дороги на платной автомобильной дороге (участку), имеющий свою протяженность и определенную ставку платы за проезд в зависимости от грузоподъемности и типа транспортного средства;
4) предоплата – плата за проезд по платным автомобильным дорогам (участкам) произведенная пользователем до проезда, через пункты взимания платы;
5) местный транспорт – транспортное средство, зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения при перемещении за пределами одного района;
6) транзитный транспорт – транспортное средство, не зарегистрированный в установленном порядке на административно-территориальной единице (район области), прилегающей к платной автомобильной дороге (участку) общего пользования республиканского значения или сведения о которых не содержатся в единой информационной системе зарегистрированного транспорта Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
7) протяженность платного участка и ставки платы за проезд указаны с учетом проводимых работ по реконструкции участка с км 593+000 по км 632+000.
Приложение 10 к перечню
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 ноября 2021 года № 586
Перечень пересечений платной дороги (участка) с другими автомобильными дорогами и примыканий к другим автомобильным дорогам
Адреса пересечений и примыканий км + метров
Наименование населенных пунктов по предназначенному пересечению и примыканию
город Конаев
км 69
транспортная развязка город Конаев
км 72
город Конаев
км 77
транспортная развязка Казахстан
км 83
транспортная развязка село Баканас
км 99
транспортная развязка Зона отдыха
км 110
село Шенгельды
Кербулакский район
км 140
село Жоламан
км 147
село Малайсары
км 157
село Карашокы
км 167
село Сарыозек
км 169
транспортная развязка село Сарыозек
км 172
село Сарыозек
км 175
село Сарыбулак
км 177
село Желдикара
Коксуский район
км 200
село Айнабулак
км 204
село Айнабулак
км 210
село Кызылтоган
км 213
село Алгабас
км 235
село Жамбыл
км 235
село Мукры
км 241
село Акшатоган
км 242
село Теректи
км 242
село Балпык би
Ескельдинский район
км 245
село Алдабергенова
км 246
село Бактыбай
город Талдыкорган
км 251
район 3 отделение
км 253
котеджный городок
км 254
город Талдыкорган
Приложение 11 к перечню
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 10 ноября 2021 года № 586
Ставки платы за проезд по платной автомобильной дороге (участку)

I-б санатты "Алматы – Өскемен – Шемонайха – Ресей Федерациясының шекарасы (Сарқанд, Аягөз айналма жолдарымен және Мұқры шатқалына кіреберісімен)" республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолының "Қонаев – Талдықорған" 67+000 км – 253+000 км учаскесі:
теңге
Р/с №
Аймақтар
жеңіл автокөліктер
16 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 2,5 тоннаға (бұдан әрі - тн) дейін жүк автомобильдері
32 орынға дейінгі автобус тар және жүк көтергіштігі 5,5 тн дейін жүк автомобильдері

Участок "Конаев – Талдыкорган" км 67+000 – км 253+000 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения І-б категории "Алматы - Усть-Каменогорск - Шемонаиха - граница Российской Федераций (с обходом Сарканд, Аягоз и подъездом к перевалу Мукры)":
тенге
№ п/п
Зоны
Легковые
Автобусы до 16 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 2,5 тонны (далее - т)
Автобусы до 32 мест и грузовые автомобили грузоподъемностью до 5,5 т