Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2021-2025 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 107-210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 ақпанда № 26754 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына және 62-бабының 5-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2025 учебные годы
Постановление акимата города Нур-Султана от 1 февраля 2022 года № 107-210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 февраля 2022 года № 26754
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 и пунктом 5 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2021–2025 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2025 учебные годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление образования города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары А.Р. Ораловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 1 ақпандағы
№ 107-210 қаулысына
қосымша
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiмдi бар кадрларды даярлауға 2021-2025 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
р/с
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарлама коды және тобының атауы
2021-2025 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Оқу жылы ішінде бір студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (теңге)
1
2
3
4
5

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Оралова А.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение
к постановлению
Акимата города Нур-Султан
от 1 февраля 2022 года № 107-210
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2025 учебные годы (за счет местного бюджета)
№п/п
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование групп образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа на 2021-2025 учебные годы
Средние расходы на обучение одного студента за учебный год
(тенге)
1
2
3
4
5