Астана қаласы маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 240/32-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазандағы № 30021 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Астана қаласының маслихаты ШЕШТІ:
1. Мыналардың:
"Астана қаласында иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету қағидалары туралы" Астана қаласы маслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 447/62-V шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1000 болып тіркелген);
"Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 447/62-V "Астана қаласында иттер мен мысықтарды ұстау және серуендету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 20 шілдедегі № 168/21-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1126 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатның хатшысы Е. Каналимов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2022 года № 240/32-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30021
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение от 23 декабря 2015 года № 447/62-V "О Правилах содержания и выгула собак и кошек в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1000);
решение от 20 июля 2017 № 168/21-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2015 года № 447/62-V "О Правилах содержания и выгула собак и кошек в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1126).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Астаны
Е. Каналимов