"Ақмола облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № А-13/598 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/42 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 7С-14-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26837 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № А-13/598 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
К.Идрисов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 26 қаңтардағы
№ А-1/42 мен Ақмола
облыстық мәслихатының
2022 жылғы 26 қаңтардағы
№ 7С-14-4 Бірлескен
қаулының және
шешімнің қосымшасы
Ақмола облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2012 года № А-13/598 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-6 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 января 2022 года № А-1/42 и решение Акмолинского областного маслихата от 26 января 2022 года № 7С-14-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26837
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2012 года № А-13/598 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-6 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3596) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
К.Идрисов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата Акмолинской
области от 26 января
2022 года № А-1/42 и
Акмолинского областного
маслихата от 26 января
2022 года № 7С-14-4
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области