Қосшы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 83/16-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 шілдеде № 28850 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Косшы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 19 июля 2022 года № 83/16-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2022 года № 28850.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Косшы РЕШИЛ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 09.11.2022 № 107/22-7 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қосшы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының хатшысы Б.Ибраев
Қосшы қаласы мәслихатының

Сноска. Преамбула - в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата города Косшы Акмолинской области от 09.11.2022 № 107/22-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Косшы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Косшы Б.Ибраев
Приложение к решению
маслихата города Косшы