Атбасар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 ақпандағы № 7С 14/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 ақпанда № 26820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 9 ақпандағы
№ 7С 14/6 шешіміне
қосымша
Атбасар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы үйлер
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Атбасарскому району
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2022 года № 7С 14/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2022 года № 26820
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Атбасарскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение к решению
Атбасарского районного
маслихата от 9 февраля
2022 года № 7С 14/6
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Атбасарскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные
Домовладения неблагоустроенные
1 житель
1 житель