Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 6С 17/8 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Атбасар ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 7С 16/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Атбасар ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы № 6С 17/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6421 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров

О признании утратившим силу решения Атбасарского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 6С 17/8 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Атбасарского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2022 года № 7С 16/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27324
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Атбасарского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 9 февраля 2018 года № 6С 17/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6421).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров