Атбасар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 тамыздағы № 7С 21/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 тамызда № 29027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 сәуірдегі №6С 19/8 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6595 болып тіркелген).
2. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/8 "Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 27 мамырдағы № 6С 39/7 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7874 болып тіркелген).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Комбатуров

О признании утратившими силу некоторых решений Атбасарского районного маслихата
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2022 года № 7С 21/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2022 года № 29027
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района" от 11 апреля 2018 года № 6С 19/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6595).
2. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2018 года № 6С 19/8 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района" от 27 мая 2020 года № 6С 39/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7874).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров